V dnešnom dynamickom svete podnikania je výber správnej budovy pre vašu kanceláriu dôležitým rozhodnutím. Jednou z možností, ktorú by ste mali zvážiť, sú kancelárie na prenájom v Reding Tower II v Bratislave. Prečo a aké výhody ponúkajú?

Poloha a prístupnosť

Budova Reding Tower II sa nachádza v miestnej časti Bratislavy – Rača. Je dobre prepojená s dôležitými dopravnými tepnami. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka električiek a autobusovej hromadnej dopravy, vlaková stanica a zastávka medzimestských autobusov, čo zabezpečuje bezproblémový prístup.

V parkovacom dome je k dispozícii 150 parkovacích miest, 31 vonkajších stojísk. Nechýbajú ani stojany pre bicykle. Výborná dostupnosť verejnou aj osobnou dopravou sa postará o pohodlný prístup nie len pre zamestnancov ale aj klientov. Reding Tower II je na dosah Malých Karpát s nádhernými výhľadmi na vinohrady, ktorý poskytuje pokojné pracovné prostredie.

Vybavenie a štandardy

Moderná budova, ponúka špičkové vybavenie a štandardy. Vysokorýchlostné internetové pripojenie, klimatizáciu, bezbariérový prístup pre klientov ako aj zamestnancov, skladové priestory priamo v budove, bezpečnostné systémy a iné technologické vylepšenia.

Tieto prvky zabezpečujú efektívne fungovanie vášho podnikania a pohodlie pre zamestnancov. Samozrejmosťou je 24- hodinová strážna služba. Flexibilné dispozičné riešenie priestorov sa ideálne prispôsobuje požiadavkám začínajúcich spoločností, ale aj väčšej náročnejšej klientely. Flexibilné možnosti veľkosti kancelárií sú od 24 m2 (kancelária) do 800 m2 (celé podlažie). V ponuke sú aj krátkodobé nájomné zmluvy.

V prípade požiadavky klienta sa vedia priestory nadštandardne zariadiť. Či už zmenou stropných svetiel, odlišného podhľadu, či sklenených priečok.

Zdroj:https://www.avk.sk/, Autor: Ľubo Stacho

Komfort

Reding Tower II sa pýši prestížnym ocenením Slovenskej komory architektov CE∙ZA∙AR v kategórii Občianske a priemyselné budovy. Nielen vonkajší vzhľad, aj priestory interiéru podčiarkujú jedinečnosť architektonického spracovania najmodernejších princípov.
Nájomníkom ponúka moderné prvky v kontraste s prírodnými materiálmi – kameň, drevo v harmonickom prepojení. Preferuje biofilný dizajn, ktorý spája jedinca s prírodným prostredím, začlenením živých organizmov, organických tvarov a prvkov do interiéru.

Služby

Administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú na ôsmich nadzemných podlažiach Reding Tower II, dopĺňajú fungujúce administratívne centrum Reding Tower 1, ktorý vytvára jeden celok. Ponúka rôzne služby, kaviareň, výhodou je aj možnosť stravovania sa v reštaurácii na prízemí. Toto dynamické a inovatívne miesto, situované do vyhľadávanej pokojnejšej časti Bratislavy je výbornou voľbou pre takmer každú firmu.