Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Matej Petroci

Za férové a hrdé Slovensko

Matej Petroci
26

Matejov príbeh

Matej Petroci vyrastal vo Vysokých Tatrách a v Poprade. Po absolvovaní bilingválneho gymnázia odišiel do Viedne, kde študoval medzinárodný podnikový manažment na Viedenskej univerzite so špecializáciou na finančný manažment. 

Po štúdiu sa vrátil na Spiš, kde budoval rodinný podnik – hotel v Levoči. Od januára 2018 je zakladajúcim členom Progresívneho Slovenska a predsedom popradskej miestnej bunky. Podieľal sa na zakladaní buniek PS v Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a Starej Ľubovni.

V Levoči sa venuje rozvoju turizmu ako podpredseda Združenia turizmu a člen komisie pre kultúru a cestovný ruch. Aktívne pracuje na budovaní komunity Progresívneho Slovenska na východnom Slovensku a v máji 2019 sa stal členom predsedníctva PS.

Zaoberá sa témami, dotýkajúcimi sa najmä východného Slovenska, ako sú napríklad regionálne rozdiely, začlenenie vylúčených spoločenstiev, boj proti generačnej chudobe a odchod mladých ľudí z regiónov.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.