Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Petra Balejová

Za férové a hrdé Slovensko

Petra Balejová

Petrin príbeh

Petra Balejová je koordinátorkou PSF platformy Progresívneho Slovenska. V nej sa venuje náboru nových členiek a členov a tiež organizácii podujatí. 

Feministická platforma ju oslovila, pretože ako žena každodenne zažíva situácie, ktoré sú veľmi špecifické iba pre ženy a už dlhodobo vníma, že ženy majú úplne inú štartovaciu čiaru v spoločnosti. V PSF platforme chce vytvoriť priestor pre ženy z rôznych prostredí, rôznych kútov Slovenska aj rôzneho veku. 

V Progresívnom Slovensku je od jeho vzniku. Ako dobrovoľníčka trávila veľa času v uliciach, kde sa rozprávala s ľuďmi v rôznych regiónoch o vízii a smerovaní Progresívneho Slovenska. 

Petra pôsobí aj v regionálnej martinskej bunke, kde sa venuje dobrovoľníckym aktivitám a vytvorila manuál na zavedenie participatívneho rozpočtu. 

Aktuálne žije v Bratislave a pracuje v školstve, pretože verí, že kvalitné vzdelanie prinesie lepšiu budúcnosť pre celú spoločnosť.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.