Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Zuzana Vargová

Za férové a hrdé Slovensko

Zuzana Vargová
58

Zuzanin príbeh

Zuzana Vargová sa narodila v Lučenci, kde aj 10 rokov žila. V súčasnej dobe aj so svojou rodinou žije a pôsobí vo Veľkom Krtíši. Študovala na Prešovskej univerzite, odbor manažment.

Momentálne je na materskej dovolenke, okrem rodičovských povinností sa venuje riadeniu firmy, v ktorej je konateľkou, aktívne manažuje bunku Progresívneho Slovenska vo Veľkom Krtíši, píše blogy na e-shopy a poskytuje konzultácie k písaniu odborných prác.

Je členkou PSF platformy (ženská platforma Progresívneho Slovenska) a zakladajúcou členkou Maďarskej platformy PS/SPOLU.

Má dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a manažovaní ľudí. Jej cieľom je svojou prácou v politike prispievať k rozvoju regiónov na znižovanie regionálnych disparít a zvyšovaniu ich konkurencieschopnosti, pomáhať rodinám s deťmi, a zabezpečiť právo a možnosť vzdelávania pre všetkých.

Verí, že ak všetci budeme pracovať na spoločných cieľoch a záujmoch nás všetkých, Slovensko môže byť férovou a hrdou krajinou.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.