Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Tamara Stohlová

Za férové a hrdé Slovensko

Tamara Stohlová
43

Tamarin príbeh

Tamara Stohlová je aktivistka a analytička v oblasti životného prostredia. Napriek tomu, že vyštudovala strategický manažment vo Veľkej Británii a v Holandsku, vrátila sa na Slovensko. 

Patrí k tej generácii, ktorá chce pomôcť doma svojej krajine. Po prvýkrát na Slovensku zaviedla dennú vegánsku stravu vo vysokoškolskej jedálni na Mlynoch UK. V spolupráci s ďalšími aktivistami rozširuje takúto stravu aj na ďalšie školy. 

Pracovala v oblasti financií, pre Transparency International Slovensko a pre OECD. Pripravovala aj komunálny manuál, ktorý pomáhal kandidátom SPOLU lepšie sa pripraviť na správu miest a obcí. 

Pracuje aj na programe pre lepšie životné prostredie na Slovensku. Venuje sa témam ekologického poľnohospodárstva, udržateľnej spotreby, stravovania a práv zvierat. Snaží sa budovať povedomie o spojení medzi priaznivým životným prostredím a ľudským zdravím. 

Vo voľnom čase sa venuje pohybu a starostlivosti o zvieratá z ulice.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.