Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Peter Koupil

Za férové a hrdé Slovensko

Peter Koupil
64

Petrov príbeh

Peter Koupil je zakladajúcim členom Progresívneho Slovenska a ešte pred jeho vznikom pomáhal komunitnému manažérovi PS s nastavovaním komunikácie a koordinácie dobrovoľníkov. Zároveň sa zúčastňoval zberu podpisov za vznik hnutia aj ďalších následných kampaní.

Momentálne v Progresívnom Slovensku pôsobí ako predseda miestnej bunky Bratislava – Petržalka.

Z kedysi mladého punkera je dnes manažér starostlivosti o zákazníkov v telekomunikačnej spoločnosti. Na tejto pozícii pôsobil v dvoch rôznych firmách a zákazníckej starostlivosti sa venuje vyše 15 rokov, z toho na vedúcich pozíciách vyše 10. Na manažérsku pozíciu sa vypracoval postupne z najnižšej pozície poctivou tvrdou prácou, navrhovaním a aplikovaním zlepšení pre služby zákazníkom. Často sa mu darilo presadzovať zložité veci nenásilným spôsobom založeným na faktoch a trpezlivosti.

Ako človek s dlhoročnými skúsenosťami v manažmente sa naučil, že dosiahnutie pozitívnych zmien a cieľov je často dlhodobý proces a stojí na malých postupných krokoch. Práca s ľuďmi je to, čo ho baví, napĺňa a neustále hľadá nové spôsoby, akými môže motivovať druhých a rozvíjať ich potenciál. Verí, že základom efektívnej komunikácie je počúvanie, pochopenie a empatia.

Z punkovej mladosti mu zostali ideály rovnosti, slobody a pacifizmu.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.