Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Martin Pekár

Za férové a hrdé Slovensko

Martin Pekár
25

Martinov príbeh

Martina Pekára hnevajú nekvalitné a predražené služby poskytované štátom a svojimi manažérskymi schopnosťami chce prispieť k zmene. V kritických situáciách sa snaží stáť pevne tam, kde ho treba, a drží sa hesla "všetko na svete sa dá zvládnuť so správnou partiou tých správnych ľudí”. Je na svoju krajinu hrdý a vstupom do politiky by chcel prispieť k ďalšiemu zlepšeniu života na Slovensku. Je presvedčený o tom, že Slováci si zaslúžia slušnú vládu, ktorá sa bude o občanov starať a napomôže k zlepšeniu životnej úrovne.

Spolupracoval na vzniku SPOLU – občianska demokracia, na ktorej chode sa aktívne podieľa ako člen predsedníctva a gestor pracovných skupín doprava a hospodárstvo. Budúcnosť dopravy vidí najmä v podpore alternatívneho spôsobu dopravy a rozvoji environmentálnej verejnej dopravy.

Živí sa podnikaním v oblasti automotive. Svoju kariérnu púť začal v montérkach ako operátor kvality vo firme HOLLEN s.r.o. v roku 2006. Jeho úlohou bolo triedenie a oprava automobilových dielov. Vysoké pracovné nasadenie a cieľavedomosť ho priviedli k úspechu. V roku 2009 sa stal vo firme konateľom a výkonným riaditeľom. 

V roku 2017 sa vo veku 34 rokov stal viceprezidentom spoločnosti pre strednú a východnú Európu a spolumajiteľom spoločnosti FORMEL D. Dnes riadi aktivity spoločnosti v 7 krajinách – Slovensku, Česku, Maďarsku, Rumunsku, Poľsku, Rusku a Turecku. 

Narodil sa a žije v Trnave.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.