Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Ivan Sakin

Za férové a hrdé Slovensko

Ivan Sakin

Ivanov príbeh

Ivan Sakin manažuje komunitu Progresívneho Slovenska. Má na starosti fungovanie komunity, budovanie štruktúr hnutia a podporu členov po celom Slovensku a v zahraničí. Jeho úlohou je dbať na dobré vzájomné vzťahy a dobrú náladu, lebo s úsmevom ide všetko ľahšie. 

Vyrastal na severe Slovenska v Liptovskom Mikuláši a neskôr na juhu v Štúrove. Študoval v Brne manažment so zameraním na psychológiu na vysokej škole Newton College. 

Neskôr so spolužiakmi rozbehli finančnú spoločnosť, cez ktorú klienti obchodujú na finančnej burze. Viedol v nej tím klientskej podpory a pomáhal pri budovaní obchodných partnerstiev. 

Následne, keď sa dozvedel o štartujúcom líderskom programe Teach for Slovakia, sa ako účastník zapojil do prvého ročníka a dva roky učil rómskych žiakov na základnej škole v Dobšinej. Tu mal možnosť zažiť, že keď sa nájdu šikovní ľudia, ktorí pod správnym vedením spolupracujú, dajú sa zmeniť aj osudy ľudí zo zanedbávaného prostredia. 

Po návrate do startupového sveta sa od Michala Trubana dozvedel o vznikajúcom Progresívnom Slovensku a rozhodol sa urobiť všetko preto, aby sa hnutie správne rozbehlo a bolo čo najúspešnejšie. Naplno pomáhal pri všetkých volebných úspechoch – viedol členov aj dobrovoľníkov v terénnych kampaniach.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.