Prieskum: čo by malo byť európske

 

Slovensko je plné slušných, pracovitých a talentovaných ľudí. Chcú štát, na ktorý môžeme byť hrdí. Energiu a túžbu po zmene cítime z ulíc, z nových ľudí vo vedení miest a obcí, z novej slovenskej prezidentky. Spojili sme sa, aby sme túto zmenu v ďalších voľbách viedli. Nemusíme byť druhoradými Európanmi. Je načase využiť príležitosti, ktoré nám Európa ponúka.

Predstavte si, že aj my môžeme mať dobré školy, opravené nemocnice, moderné vlaky, čisté rieky. Aj my môžeme tvoriť a zlepšovať európske pravidlá. Chceme skutočne európske Slovensko. A to dokážu iba naozaj európski politici.

Povedzte nám, čo všetko ešte na Slovensku by malo byť európske. Potrebujeme Vás, aby ste sa stali súčasťou tejto zmeny a prosíme Vás o odpoveď na jednoduché otázky:

 

[[[["field33","contains"]],[["show_fields","field18,field14,field10,field19"]],"and"]]
1
Čo na Slovensku by malo byť skutočne EurópSKe?
Chystáte sa k voľbám do Európskeho parlamentu 25. mája 2019?
Spracovanie osobných údajov

Udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle platného postupu o spracúvaní a ochrane osobných údajov Progresívneho Slovenska a SPOLU- občianska demokracia.

Súhlas na spracovanie osobných údajov:
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Pridajte sa k zmene

Slovensko je krajina, v ktorej sa prebúdza nová energia. Tak ako vo všetkých rozhodujúcich chvíľach našej histórie, ľudia sa spájajú za správnu vec. Buď súčasťou zmeny.

Chcem
pomôcť

ako dobrovoľník