Vedieme najtransparentnejšiu kampaň

Podporte nás

Stretnite sa s nami

 • 1.2 Saturday

  Kampaň medzi občanmi

  Ski Centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom

  Kandidáti: Eva Kalkan

 • 3.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Dolný Kubín

  HOTEL PARK, Dolný Kubín, Radlinského 21, Dolný Kubín

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Igor Janckulík, KDH, http://www.igorjanckulik.sk

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 3.2 Monday

  Budúcnosť práce, budúcnosť Slovenska

  Campus City, Staromestská 6, Bratislava

  Ako sa pripraviť na epochálne zmeny, ktoré nás čakajú?

  ABOUT THIS EVENT: Manažér sociálnych médií, Airbnb hostiteľ, šofér UBERu, či producent podcastov. To je len malá ukážka pracovných miest, ktoré pred 10 rokmi neexistovali. Odhady hovoria, že až 60% detí, ktoré prichádzajú dnes do školy budú robiť prácu, ktorá dnes ešte neexistuje. Čo sa vlastne deje? Svet, Európa a Slovensko v nej, vstupujú do obrovskej technologickej transformácie. Zmeny cítime už dnes a budú sa prejavovať ešte intenzívnejšie v najbližších rokoch. Tie najväčšie sa udejú v charaktere práce. Už dnes je v EÚ cca 40% ľudí zamestnaných cez tzv. netypické kontrakty a až 12% ľudí získava časť svojho príjmu prostredníctvom digitálnych platforiem sprostredkúvajúcich prácu. Odhad pracovných miest, ktoré majú globálne veľkú šancu byť automatizované je 10-40%. Odhad pre Slovensko je podľa OECD 30-40% a to ešte nehovoríme o elektrifikácií automobilov, ktorá môže stratu pracovných miest v priemysle (a špeciálne v tom automobilovom) len zvýšiť. Jedinou cestou ako zabrániť krízovej situácií je investovať do vzdelania a cez inovácie vytvoriť nové pracovné príležitosti. Ak vás zaujíma ako sa transformácia bude prejavovať a ako sa Slovensko a Európa môžu na ňu pripraviť nezabudnite sa zastaviť.

  SPEAKER: Vladimír Šucha V 80-tych rokoch zakladal prvé mládežnícke dobrovoľnícke hnutie - Strom života. Podieľal sa na revolučnej transformácií SAV v rokoch 1989-1990 počas Nežnej revolúcie. Po rozdelení Československa, v roku 1993, stál pri vzniku prvého zákona na podporu medzinárodnej vedecko-technickej spolupráce. 4 roky bol členom slovenského tímu vyjednávajúceho vstup SR do EÚ a neskôr zakladal štruktúry európskej spolupráce na Ministerstve školstva. V roku 2005 zakladal Agentúru na podporu výskumu a vývoja. Od roku 2006 pracoval ako riaditeľ pre vzdelávanie a kultúru v Európskej komisií. Je autorom európskeho programu Kreatívna Európa a spoluautorom programu Erazmus+. V roku 2014 sa stal generálnym riaditeľom Spoločného výskumného centra Európskej komisie, kde riadil viac ako 3000 ľudí a rozpočet pol miliardy Euro ročne. V roku 2016 zaviedol najvýznamnejšiu reformu Centra za posledných 30 rokov. Tým sa mu podarilo vedecké výsledky Centra dostať do stredu politického rozhodovania Európskej komisie. Zároveň inštitút, ktorý viedol sa stal lídrom v strategických výhľadových štúdiách. Vypracoval nový koncept interakcie medzi vedou a politikou, ktorý je široko akceptovaný medzinárodnou komunitou. Mediálny partner: Startitup

  Rezervuj si lístok, počet je limitovaný! Tešíme sa na teba!

 • 3.2 Monday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Dačov Lom, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová, Pavel Macko, Oto Hodulík, Hedviga Markotánová

 • 3.2 Monday

  Stretnutie na Mestskom úrade

  Modrý Kameň, Mestský úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová, Pavel Macko, Oto Hodulík, Hedviga Markotánová

 • 3.2 Monday

  Stretnutie na Obecnom úrade a diskusia s občanmi

  Dolné Strháre, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová, Pavel Macko, Oto Hodulík, Hedviga Markotánová

 • 3.2 Monday

  Zlomíme to

  KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

  Kandidáti: Juraj Hipš, Martin Poliačik, Branislav Diďák

 • 4.2 Tuesday

  SHOW ZLOMU - Liptovský Mikuláš

  Tranovského, Liptovský Mikuláš

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Mira Beblavého, Erika Baláža, Milana Ftoreka a Simonu Petrík bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v utorok 4.2. o 20:00 do Súkromnej ZUŠ na Tranovského ulici 110 v Liptovskom Mikuláši.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 4.2 Tuesday

  Premietanie filmu Živá rieka | Liptovský Mikuláš

  Guothova, Liptovský Mikuláš

  Pozývame Vás na premietanie filmu Živá rieka s následnou diskusiou v priestoroch kultúrno-komunitného priestoru Hory Doly v Liptovskom Mikuláši.

  Je začiatok mája. Hučiaca riava, napájaná topiacim sa snehom, mení smaragdovú vodu horských plies na bielu penu. Stovky prameňov krištáľovo čistej vody sa v tatranskej divočine postupne zlievajú, aby vytvorili jednu z posledných divokých riek strednej Európy.

  Keď sa k vode z topiaceho snehu pridajú prudké lejaky, rieka sa rozvodní a berie so sebou všetko, čo jej stojí v ceste. Divočiaca rieka pri povodni unáša stromy a obrusuje balvany, aby ich nižšie uložila na svojich brehoch.

  Po povodni sa svet mení. Tam, kde bol les je rieka a tam, kde bola rieka, zostali len do biela obrúsené kamene a piesok. Voda ničí, no súčasne tvorí a podporuje mnohoraké formy života. Od vodného hmyzu, rýchlo osídľujúceho novovzniknuté riečne ramená, cez húfy pstruhov, ukrývajúcich sa pod naplavenými stromami, až po vydry loviace v perejách pod kameňmi ukryté hlaváče. Jelene hľadajú pri rieke sviežu vegetáciu a v čase najväčších horúčav sa k nej prichádzajú napiť. No prichádzajú sem aj veľké šelmy – medvede, vlky a dokonca rys.

  Rieka Belá je chladná, dravá a nebezpečná, no je aj bohatá, štedrá a slobodná. Dodnes zostáva nespútaná. Vytrvala, aby nám pripomenula, ako vyzerajú živé rieky. Aby nás inšpirovala k navráteniu voľnosti ďalším riekam, ktoré svoju slobodu už stratili.

  Po premietaní flimu bude nasledovať otvorená diskusia k filmu, výzvam životného prostredia a iným témam, ktoré Vás zaujímajú.

  Vstupné je zdarma. Tešíme sa na Vás!

 • 4.2 Tuesday

  Spravodlivosť a odolnosť demokracie na Slovensku • Myjava

  World Wine Gallery, Pažíckeho 416/14, Myjava

  Demokracia a sloboda na Slovensku sú dnes vystavené vážnym skúškam. Skúsenosť, že ľudia nie sú si rovní v právach a povinnostiach vážne ohrozuje súdržnosť našej spoločnosti. Tento stav nahráva ľuďom, ktorí obdivujú autoritárske režimy minulosti a dneška a neváhajú šliapať po dôstojnosti a slobode iných. Aká odolná je demokracia na Slovensku? Čo ju oslabuje a čím ju vieme posilniť? Aký je vzťah medzi rešpektovaním ľudských práv a prosperujúcou spoločnosťou?

  O týchto a ďalších otázkach sa budú zhovárať kandidáti koalície Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia Zuzana Števulová • Progresívne Slovensko, Lucia Plaváková • Progresívne Slovensko, Ondrej Prostredník • Progresívne Slovensko.


  • Zuzana Števulová pochádza z Martina a dnes žije v Bratislave. Vyštudovala Právnickú fakultu Trnavskej univerzity, vďaka čomu sa mohla od začiatku venovať štúdiu práva s dôrazom na hodnoty morálky, etiky a spravodlivosti. 10 rokov viedla občianske združenie Liga za ľudské práva, ktoré sa pod jej vedením vypracovalo na rešpektovanú a oceňovanú ľudskoprávnu organizáciu. Zuzana bola v roku 2016 ako jediná Slovenka v histórii ocenená prestížnou medzinárodnou cenou International Women of Courage, ktorú si prevzala vo Washingtone od vtedajšieho ministra zahraničných vecí USA Johna Kerryho. Cenu dostala za statočnosť a veľké osobné nasadenie pri presadzovaní práv utečencov a migrantov. V rámci svojej profesionálnej kariéry sa Zuzana odborne venuje témam migrácie a azylu, ľudským právam, ochrane a presadzovaniu práv menšín, právnej pomoci obetiam trestných činov z nenávisti, obchodu s ľuďmi a témam extrémizmu. O týchto témach Zuzana pravidelne písala komentáre aj do médií, najmä do SME a Euractiv.sk. Zuzana sa angažovala aj v iniciatíve Chceme veriť, ktorá presadzovala zmeny v polícii, prokuratúre a v justícii počas protestov Za Slušné Slovensko, je členkou Výboru pre predchádzanie a elimináciu rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných foriem intolerancie a predsedníčkou Správnej rady Slovenského národného strediska pre ľudské práva. Dôležité sú pre ňu témy demokracie, spravodlivosti a ľudských práv, dôstojnosti a rovnosti šancí a dôvery ľudí v štátne inštitúcie, pre ktoré sa rozhodla angažovať v Progresívnom Slovensku. Zuzana verí, že na to, aby sme dosiahli trvalú pozitívnu zmenu stačí, ak sa spojí aj malá skupina odhodlaných a statočných ľudí.

  • Lucia Plaváková je advokátka. Vyše 10 rokov sa popri advokácii venuje právam osôb s inou sexuálnou orientáciou a rodovou identitou a ľudskoprávnemu aktivizmu. Od roku 2015 poskytuje aj bezplatné právne poradenstvo v poradni pre LGBTI ľudí. Medzi jej priority patrí presadzovanie základných hodnôt, na ktorých je postavená demokracia, ochrana práv menšín a prehliadaných skupín obyvateľstva, boj proti extrémizmu a nenávistným prejavom a prorodinné opatrenia pre všetky rodiny. Lucia je presvedčená, že pozitívnym nastavením tónu spoločenských diskusií dokážeme dosiahnuť zásadnú zmenu spoločnosti. Lucia verí, že úlohou politikov a političiek je pomáhať ľuďom vyrovnať sa s veľkými výzvami a zmenami, ktoré nás čakajú a prinášať opatrenia na zlepšenie kvality života každého z nás. Žije so svojou partnerkou a dieťaťom.

  • Ondrej Prostredník je evanjelický teológ a v súčasnosti pracuje ako misijný pracovník v Evanjelickom cirkevnom zbore Bratislava Staré Mesto. Vo svojej akademickej práci sa venuje etike v textoch Novej zmluvy. Je editorom a autorom vedeckých publikácií venovaných extrémizmu, jeho dôvodom a predchádzaniu v náboženskom prostredí, ako aj otázkam vzťahu cirkvi a štátu. V septembri 2017 mu pre jeho vystúpenie na PRIDE v Bratislave biskupi evanjelickej cirkvi zakázali vykonávať pedagogickú činnosť na bohosloveckej fakulte. V apríli 2018 mu veľvyslanec USA v SR udelil ocenenie za obhajobu ľudských práv. V minulosti pôsobil ako evanjelický farár v Pliešovciach a v Nitre (1987 – 1995), tajomník pre prácu s mládežou vo Svetovom luteránskom zväze v Ženeve (1995 – 1999), generálny tajomník Ekumenickej rady cirkví na Slovensku (2002 – 2007) a vysokoškolský pedagóg na Evanjelickej bohosloveckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave (1999 – 2018). V rokoch 2007– 2011 bol jej dekanom. Žije v Pezinku. Je ženatý a s manželkou Editou majú tri dospelé deti.

 • 4.2 Tuesday

  Nalož Trubanovi - Nové Zámky

  Irish Castle Pub / official, Majzonovo námestie 1, Nové Zámky

  POZOR: ZMENA TERMÍNU Veľmi sa vám ospravedlňujem, ale žiaľ musím naše stretnutie presunúť na nový termín 4. februára o 18:00. Dôvodom je, že zajtra sa koná veľké zhromaždenie ĽSNS v Košiciach a cítim osobnú povinnosť ísť tam a podporiť ľudí, ktorí protestujú proti šíreniu nenávisti v ich meste. Dnes som bol takto protestovať v Sabinove a keď som videl, aký bol Kotleba a Mazurek nesvoj, keď nás bolo viac ako ich podporovateľov, pochopil som, aký veľký zmysel ma prísť a neprenechať im námestia. Ospravedlňujem sa a teším sa na stretnutie v novom termíne. Takto dnes bolo v Sabinove: http://bit.ly/2RdOwte


  Nemáte ma radi, nepáči sa vám, ako rozprávam, nepresvedčil som vás? Potom práve vás pozývam na stretnutie.

  Nemyslím si o sebe, že som dokonalý, že viem všetko najlepšie. No v podnikaní aj v živote som sa naučil, že najlepší spôsob, ako sa zlepšovať, je vypočuť si kritiku, čo máme robiť lepšie a čo máme zmeniť. Som pripravený presvedčiť vás, že to myslím úprimne, že chcem a viem Slovensko zmeniť k lepšiemu.

  No potrebujem k tomu aj vás, tvrdých kritikov a kritičky.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Pri príchode do baru sa nahláste k stolu s rezerváciou na meno Truban.

 • 4.2 Tuesday

  Ako dosiahnuť vzdelané Slovensko?

  Meisslova 4, Pezinok

  Čo a ako by sa malo učiť v našich školách? Môže sa na Slovensku robiť výskum svetovej kvality? Čo potrebujú učitelia, učiteľky, vedci a vedkyne?

  Príďte sa podeliť o svoje názory s odborníkmi koalície PS/SPOLU na vzdelávanie. Tešíme sa na vás!

  Pezinok v diskusii zastúpi viceprimátorka a učiteľka ZŠ J. Kupeckého Mária Wagingerová.

  Juraj Hipš - SPOLU zlepšíme školstvo založil a skoro 20 rokov viedol Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica. Za ten čas sa stala jednou z najrešpektovanejších vzdelávacích organizácií na Slovensku, na ktorej pôde vznikli Sokratov inštitút pre aktívnych mladých ľudí, Komenského inštitút pre učiteľov a učiteľky a ocenenie Učiteľ Slovenska.

  Vladimír Šucha je vedec, učiteľ a manažér. Do októbra bol generálny riaditeľ Spoločného výskumného centra Európskej komisie. Po 13 rokoch v Bruseli, kde sa prepracoval na najvyššie postaveného Slováka pracujúceho pre európske inštitúcie, sa vrátil na Slovensko.

 • 4.2 Tuesday

  Čo sa deje v justícii a čo s tým?

  Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice

  Pozývame Vás na diskusiu o súčasnom stave justície na Slovensku.

  Počas diskusie sa dozviete, ako to dnes funguje na slovenských súdoch a prokuratúre. Budeme sa rozprávať aj o aktuálnych kauzách, ktoré hýbu nielen justíciou, ale aj celým Slovenskom a tiež o tom, aké zmeny je potrebné urobiť, aby spravodlivosť fungovala a bola dostupná všetkým.

  Hosťami diskusie budú kandidáti do NRSR za koalíciu Progresívne Slovensko & Spolu - Občianska demokracia Jana Dubovcová - bývala sudkyňa a ombudsmanka a Branislav Vančo - autor reformy justície.

  Tešíme sa na vás!

 • 4.2 Tuesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Senné, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 4.2 Tuesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Horná Strehová, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 4.2 Tuesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Ľuboriečka, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 4.2 Tuesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Závada, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 4.2 Tuesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Dolná Strehová, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 4.2 Tuesday

  Slovensko bez nenávisti

  Pivovar u Ábela, Pri Vinohradoch 31, Bratislava

  Kandidáti: Juraj Dobšovič

 • 5.2 Wednesday

  SHOW ZLOMU - Dolný Kubín

  Mestské kultúrne stredisko D.Kubín, Námestie Slobody 1269/3, Dolný Kubín

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Mira Beblavého, Martina Pekára, Martina Poliačika a Zuzanu Števulovú bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 5.2. o 20:00 do Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 5.2 Wednesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Komárno

  Kortina Priateľstva, Komárno

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Tibor Forró

  https://www.facebook.com/psmagyarplatform/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 5.2 Wednesday

  Postavme sa proti nenávisti a extrémizmu - Šahy

  Hlavné námestie, Šahy

  NENECHÁVAJME KOTLEBOVCOV SAMÝCH Bolo chybou myslieť si, že keď kotlebovcov necháme samých, tak nebudú rásť a ďalej šíriť klamstvá a nenávisť. Nesmieme ich už viac nechávať samých na námestiach a samých pochodovať dedinami. Poďme im aj v Šahoch povedať rázne nie.

  Nie extrémizmu. Nie nenávisti. Nie fašizmu.

  Áno slušnej a odvážnej alternatíve, pripravenej pomôcť Slovensku.

  NE HAGYJUK KOTLEBÁÉKAT EGYEDÜL Hiba lenne azt gondolni, hogy ha békén hagyjuk őket, akkor nem fog tovább nőni a népszerűségük és nem fogják tovább terjeszteni a hazugságokat és a gyűlöletkeltést. Nem hagyhatjuk többé őket egyedül a tereken és azt sem, hogy kedvükre meneteljenek a falvakban.

  Nemet mondunk a szélsőséges nézetkre. Nemet mondunk a gyűlöletre. Nemet mondunk a fasizmusra.

  De IGENT mondunk arra a lehetőségre, amely kész segíteni az országon.

 • 5.2 Wednesday

  Slovensko 2024: Veštenie s Mirom Beblavým v Námestove

  Casa di Monika, Námestovo

  Ako bude vyzerať Slovensko v roku 2024? Prežije rok 2020? Príďte v stredu 5. 2. o 18:00 do reštaurácie Casa di Monika podebatovať s Mirom Beblavým a nazrieme spolu do budúcnosti.

  Určite bude priestor aj na Vaše otázky a diskusiu, tešíme sa na vás!

  Bude vás čakať aj drobné občerstvenie

 • 5.2 Wednesday

  Bude na Slovensku bezpečne aj po voľbách?

  Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina

  Príďte s nami diskutovať na pálčivé témy ako rekonštrukcia polície, samosprávy a bezpečnosť. Diskutujúcimi budú generál Macko, policajt vo výslužbe Branislav Diďák, poslankyňa NRSR Viera Dubačová a viceprimátorka Bratislavy Lucia Štasselová.

 • 5.2 Wednesday

  Nalož Trubanovi - Myjava

  Partizánska 290/17, Myjava

  Nemáte ma radi, nepáči sa vám, ako rozprávam, nepresvedčil som vás? Potom práve vás pozývam na stretnutie.

  Nemyslím si o sebe, že som dokonalý, že viem všetko najlepšie. No v podnikaní aj v živote som sa naučil, že najlepší spôsob, ako sa zlepšovať, je vypočuť si kritiku, čo máme robiť lepšie a čo máme zmeniť. Som pripravený presvedčiť vás, že to myslím úprimne, že chcem a viem Slovensko zmeniť k lepšiemu.

  No potrebujem k tomu aj vás, tvrdých kritikov a kritičky.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Akcia sa koná v Bowling Strike Myjava na Partizánskej 290/17 Pri príchode do baru sa nahláste k stolu s rezerváciou na meno Truban.

 • 5.2 Wednesday

  Stretnutie na Obecnom úrade

  Súľov – Hradná, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová, Lucia Štesselová

 • 5.2 Wednesday

  Zákulisné reči s Roháčom a Káčerom

  LifeHouse, Kmeťova 27

  Kandidáti: Dalibor Roháč

 • 6.2 Thursday

  SHOW ZLOMU - Martin

  Kino Scéna, M. R. Štefánika 54, Martin

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Miša Trubana, Erika Baláža, Milana Ftoreka a Zuzanu Števulovú bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť vo štvrtok 6.2. o 20:00 do kina Scéna v Martine.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 6.2 Thursday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Dunajská Streda

  Buena Coffee House

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Špeciálni hostia:

  Oskar Dvořák, SPOLU, https://www.facebook.com/dvorakoskar

  Tibor Forró, https://www.facebook.com/psmagyarplatform/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 6.2 Thursday

  PostGIS v praxi

  FIT ČVUT Spolupráce s průmyslem, Thákurova 9, Praha

  Ak poznáte PostgreSQL a chcete vedieť viac o PostGIS, prídite na P2D2. Počas 48 minút si ukážeme použitie možností PostGisu v praxi a moje skúsenosti po 8 rokoch prevádzky www.oma.sk. Prednáška je určená pre užívateľov PostgreSQL, ktorý si chcú rozšíriť svoje portfólio o veci ako spracovanie polygónov či publikovanie MVT.

  https://p2d2.cz/rocnik-2020/prednasky https://www.palenik.sk/open-data

 • 6.2 Thursday

  Premietanie filmu Život v oblakoch | Martin

  Basta Fidli, M.R.Štefánika 3, Martin

  Pozývame Vás na premietanie filmu Život v oblakoch s následnou diskusiou v priestoroch kaviarne Basta Fidli v Martine.

  Vstup je voľný.

  Ako na Noemovej arche plávajúcej časom, prežívajú v Tatrách kamzíky spolu s ďalšími obyvateľmi arktickej prírody už viac ako desaťtisíc rokov. V tomto vysokohorskom prostredí, ktoré je polovicu roka pokryté snehom, je človek dodnes len príležitostným hosťom. Aj vďaka tomu sú Tatry stále jedinečným ostrovom divokej prírody.

  Život v oblakoch je plný protikladov. Krehké kamzíčatká akoby ani nepatrili do tohto drsného prostredia. No na výčiny počasia sú výborne adaptované a naplno si užívajú život v týchto nehostinných podmienkach. Nenechajú sa zaskočiť ani jarným snežením. Počas leta vychádzajú do kráľovstva kamzíkov aj jelene a medvede, ktorých osudy sa nečakane prelínajú v období vášnivej jelenej ruje.

  No najväčšou skúškou v živote kamzíkov je zima. Počas nej čelia hlbokému snehu, víchriciam, lavínam a hladu. Akoby to nestačilo, predátori sa pokúšajú uloviť oslabené zvieratá. A tak do kráľovstva kamzíkov prichádza aj najtajomnejší obyvateľ hôr – rys.

 • 6.2 Thursday

  Nalož Trubanovi a prehliadka domu Ďurka Langslefda

  Robotnícky Dom Sučany, Sučany

  Nemáte ma radi, nepáči sa vám, ako rozprávam, nepresvedčil som vás? Potom práve vás pozývam na stretnutie.

  Nemyslím si o sebe, že som dokonalý, že viem všetko najlepšie. No v podnikaní aj v živote som sa naučil, že najlepší spôsob, ako sa zlepšovať, je vypočuť si kritiku, čo máme robiť lepšie a čo máme zmeniť. Som pripravený presvedčiť vás, že to myslím úprimne, že chcem a viem Slovensko zmeniť k lepšiemu.

  No potrebujem k tomu aj vás, tvrdých kritikov a kritičky.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Od 17:30 do 18:00 je zorganizovaná prehliadka domu Ďurka Langsfelda s Michalom Trubanom. Kto má záujem o prehliadku domu, stretávame sa priamo pred domom na adrese Ďurka Langsfelda 174/13, 038 52, Sučany.

  Kto má záujem len o diskusiu Nalož Trubanovi, tá sa bude konať od 18:00 do 19:00 v Robotníckom kultúrnom dome Sučany na adrese Námestie SNP 120/8, 038 52, Sučany.

  Pri príchode do Robotníckeho domu sa nahláste k stolu s rezerváciou na meno Truban.

 • 6.2 Thursday

  Bod zlomu v sociálnej politike Slovenska

  SmetanaQ Café & Bistro, Smetanovo nábřeží 334/4, Praha

  bodzlomu preniká aj za hranice Slovenska.

  Pozývam Vás na predstavenie programu #bodzlomu koalície Progresívne Slovensko / SPOLU - občianska demokracia v oblasti zamestnanosti a sociálnej politiky.

  Stretneme sa dňa 6. 2. 2020 o 18:00 a diskutovať budeme do 19:30 v SmetanaQ Café & Bistro na Smetanovom nábřeží 4 v Prahe. Vstup je voľný. Prosím pozvite všetkých, ktorých by táto diskusia mohla zaujímať.

  Sociálna politika neznamená len vlaky zadarmo alebo vianočné príspevky pre seniorov. Predstavíme si moderné riešenia ako inkluzívny trh, flexibilná materská dovolenka či sabatikal. Po predstavení opatrení z programu si rád vypočujem Váš názor a pokúsim sa zodpovedať Vaše otázky.

  Verím, že sa nám spoločne podarí zlepšiť politiku zamestnanosti a sociálnu prácu nielen na Slovensku.

  Michal Páleník • Progresívne Slovensko, kandidát s číslom 48, je expert Progresívneho Slovenska na zamestnanosť, sociálne veci a regionálny rozvoj.

  Viac nájdete na: https://www.palenik.sk/

 • 6.2 Thursday

  Stretnutie na Obecnom úrade s občanmi

  Veľký Ďur, Obecný úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 6.2 Thursday

  Skutočne bezpečné Slovensko

  Hotel Mousson, TJ Moussona 1, Michalovce

  Kandidáti: Pavel Macko, Viola Želinská, Emília Mesárošová

 • 6.2 Thursday

  Bezpečné a prosperujúce regióny

  Hasclub Trebišov, M.R. Štefánika 34, Trebišov

  Kandidáti: Pavel Macko, Richard Johanides, Dominika Iľková

 • 7.2 Friday

  SHOW ZLOMU - ŽIlina

  Nová synagóga Žilina, J. M. Hurbana 220/11, Žilina

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Miša Trubana, Irenu Bihariovú, Jarku Lukačovičovú a Zuzanu Števulovú bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v piatok 7.2. o 20:00 do Novej synagógy v Žiline.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 7.2 Friday

  Diskusia s Michalom Trubanom v Kysuckom Lieskovci

  Kysucký Lieskovec 29, Kysucký Lieskovec

  Pridajte sa na diskusiu so mnou v Kysuckom Lieskovci.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Miesto konania je: Prísalie kultúrneho domu Kysucký Lieskovec. Pri príchode do baru sa nahláste k stolu s rezerváciou na meno Truban.

 • 7.2 Friday

  Harc a klímavédelemért • Boj za záchranu klímy

  Rustic - Vegan Cafe & Shop

  Mit jelent a klímaválság? Mire számíthatunk? Milyen lehetőségeket rejt?

  Jöjjenek el és beszélgessenek Martin Hojsík EP képviselővel és környezetvédelmi szakemberrel! A klímaválság minket is érint Szlovákiában. Az üvegházhatású gázok kibocsátása egyre csak növekedik, az emberek és az állatok életfeltételei pedig egyre inkább rosszabbodnak. Egyre több és intenzívebb extrém időjárás-jelenséggel kell számolnunk, mint például a forróságok, heves esőzések és az ezekkel járó negatív hatások.

  A helyzet komoly, de egyúttal egy hatalmas lehetőséget is rejt magában. Fel kell készítenünk a városainkat a klímaváltozásra, modernizálnunk kell a gazdaságot és új, zöld munkalehetőségeket kell létrehoznunk.

  Az Európai Parlamentben keressük azokat a lehetőségeket, amelyekkel minél gyorsabban véget vethetnénk a környezetünk, a természet és az élőhelyünk pusztításának. A klímaválság megoldása nem csak az Európai Unió prioritása kell hogy legyen, hanem mindannyiunké.

  Jöjjenek el február 7-én, pénteken 18:00-kor a Rustic - Vegan Cafe & Shop-ba, ahol Martin Hojsík várja majd önöket egy kötetlen beszélgetésre. Kiderül, hogyan lehetünk mi is részesei a klímaválság elleni harcnak. Megvitatjuk, milyen változások elé néz Szlovákia, de kitérünk arra is, mi az, amit tennünk kell, hogy felkészítsuk a városokat a változásra és ezzel egyúttal elbeszélgetünk azokról a lehetőségekről is, amelyeket a klímaváltozás rejt magában.

  Martin Hojsík a Progresszív Szlovákia és Renew Európa frakció EP képviselője és a környezetvédelmi, közegészségügyi és élelmiszerbiztonsági bizottság tagja.

  Čo znamená klimatická kríza? Čo od nej môžeme očakávať? Aké príležitosti z nej plynú?

  Príďte sa porozprávať s europoslancom a environmentálnym expertom Martinom Hojsíkom!

  Klimatická kríza sa týka aj nás na Slovensku. Emisie skleníkových plynov stúpajú, a podmienky na život pre ľudí a zvieratá sa zhoršujú. Čaká nás zvyšovanie častosti a intenzity extrémnych prejavov počasia ako vlny horúčav, intenzívne zrážky a s tým spojene ťažšie podmienky pre život.

  Situácia je vážna, ale zároveň je aj veľkou príležitosťou. Potrebujeme pripraviť naše mestá na zmenu klímy, zmodernizovať hospodárstvo a vytvoriť nové zelené pracovné miesta.

  V Európskom parlamente hľadáme riešenia, ako čo najrýchlejšie zastaviť negatívny trend ničenia nášho okolia, našej prírody a miest v ktorých žijeme. Riešenie klimatickej krízy sa musí stať jasnou prioritu nielen na európskej a národnej úrovni, ale aj pre nás všetkých.

  Príďte v piatok 7.2. o 18:00 do Rustic - Vegan Cafe & Shop na neformálnu diskusiu s Martinom Hojsíkom o tom, ako sa aj vy môžete pridať do boja za záchranu klímy. Pozrieme sa na to, aké zmeny môžeme očakávať u nás na Slovensku, ale aj to, čo musíme spraviť preto, aby sme pripravili naše mestá na zmenu klímy, no zároveň sa porozprávame aj o príležitostiach, ktoré táto výzva prináša.

  Martin Hojsík je poslancom Európskeho parlamentu za Progresívne Slovensko a frakciu Renew Europe. Je členom výboru pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín.

 • 7.2 Friday

  Čo ťahá mladých k extrémizmu

  Congress Hotel Centrum Košice, Južná trieda 2A, Košice

  Mladí ľudia v súčasnosti inklinujú k extrémizmu. Ukazujú to aj prieskumy, podľa ktorých medzi mladými rastie podpora extrémistickej ĽSNS.

  Prečo sa to deje?

  Dozviete sa 7.2. o 19:00 v Hoteli Centrum v Košiciach.

  Diskutovať budem s viceprimátorkou Bratislavy Luciou Štasselovou a bývalými členmi polovojenskej skupiny Slovenskí Branci - Michalom Gabrišom a Andrejom Klobušníkom.

  Moje meno je Pavel Macko. Som generálporučík vo výslužbe. Svojho času som bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti som členo predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Tešíme sa na Vás 7.2. v Košiciach.

 • 7.2 Friday

  Stretnutie na Mestskom úrade

  Vráble, Mestský úrad

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 7.2 Friday

  Diskusia s občanmi

  Vráble

  Kandidáti: Viera Dubačová

 • 7.2 Friday

  Reforma obrany s Pavlom Mackom

  100P Bar, Kosu Schoppera 6, Rožňava

  Kandidáti: Pavel Macko

 • 7.2 Friday

  Budúcnosť Slovenska po voľbách 2020, diskusia s kandidátmi PS/SPOLU, Za ľudí, Sas

  Café Campus, Náprstkova 10, Praha

  Kandidáti: Juraj Dobšovič

 • 10.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Senec

  Galéria Labyrint, Nám. 1. mája 2, Senec

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Robert Mistrík

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 10.2 Monday

  Brain & Breakfast o polarizovanej spoločnosti

  Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava

  POZÝVAM ŤA NA KÁVU A CROISSANT

  Začiatok dňa je náročný pre každého z nás. Ak doň chceš vstúpiť tou správnou nohou zastav sa cestou do práce v Kafe Scherz. Ja spolu s Luciou Štasselovou a Vierkou Dubačovou sa ti pokúsime ráno obohatiť. Rozoberieme, či je rastúca podpora extrémistických strán len ojedinelým prípadom na Slovensku, alebo si týmto trendom prechádza celý svet.

  Vidíme sa v pondelok 10. 2. o 8:00 v Kafe Scherz na Palisádach 27.

  Moje meno je Dalibor Roháč. Dlhé roky som žil a pracoval v USA, kde som pôsobil v rôžnych thintankoch. Publikoval som vo svetových periodikách ako New York Times, Wahington Post alebo Financial Times. V súčasnosti som expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Viera Dubačová je členkou predsedníctva SPOLU, poslankyňou NR SR a poslankyňou zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja. V SPOLU sa venuje otázkam kultúry, regiónom s dôrazom na vidiek a boju proti extrémizmu. V roku 2013 spoluzakladala iniciatívu “Nie v našom meste” a začala sa angažovať v boji proti šíreniu intolerancie a nenávisti.

  Tešíme sa na teba 10. 2. o 8:00!

 • 10.2 Monday

  Premietanie filmu Nesmrteľný les | Partizánske

  Kino Partizánske, Generála Svobodu 1141/3, Partizánske

  Pozývame Vás na premietanie filmu Nesmrteľný les s následnou diskusiou v priestoroch 3D kina v Partizánskom.

  Za posledných niekoľko tisícročí sa európska krajina zmenila viac ako si dokážeme predstaviť. Vysušili sme mokrade, zregulovali rieky, vyrúbali alebo premenili lesy, vyhubili veľké zvieratá. A predsa, existuje jedno miesto, ktoré sa takmer nemení. Zo skalnatej pôdy pod Kriváňom vyrastá Nesmrteľný les. Je to prírodný raj. Rozmanitý, nebezpečný, no zároveň krehký a divoký svet, ktorý sa stále riadi zákonmi prírody a nie človeka.

  Po premietaní flimu bude nasledovať otvorená diskusia k filmu, výzvam životného prostredia a iným témam, ktoré Vás zaujímajú.

  Vstupné je zdarma. Tešíme sa na Vás!

 • 10.2 Monday

  Zlomíme to!

  Vážka, galéria a kaviareň, Mierové námestie 19, Trenčín

  Pozývame vás na interaktívnu moderovanú diskusiu v odľahčenej atmosfére s tromi hosťami. Hlavným účastníkom je zakladateľ Iniciatívy za lepšiu políciu Braňo Diďák, ktorý bude rozprávať o zážitkoch z dlhoročnej praxe v policajnom zbore, nedostatkoch v systéme, veľkých kauzách s oligarchami a neriešených politických prepojeniach na najvyšších funkcionárov. Ďalším diskutujúcim bude Martin Poliačik, ktorý povie svoj pohľad na tému drogovej politiky, a tiež na úroveň vzdelávania a rozvoj školstva na Slovensku. Tretia diskutujúca bude Vierka Dubačová, ktorá svoj život zasvätila obhajobe ľudských práv, boju s extrémizmom, pomoci druhým a aktivizmu za otvorenú občiansku spoločnosť. Ako poslankyňa iniciovala projekt mobilnej poslaneckej kancelárie, s ktorou navštevuje slovenské obce. Stretáva ľudí, ktorých jedinou túžbou je žiť v slušnom, prosperujúcom a bezpečnom štáte. Zúčastneným v publiku chceme dať priestor aj na štipľavé otázky prostredníctvom anonymnej aplikácie sli.do. Vstup je ZDARMA, preto neváhajte prísť. Tešíme sa na vás.

 • 10.2 Monday

  Bod zlomu pre naše regióny

  Dolná 106, Žarnovica

  bodzlomu nezabúda na regióny

  Pozývame Vás na predstavenie programu #bodzlomu koalície Progresívne Slovensko/SPOLU - občianska demokracia v oblasti zamestnanosti, sociálnej politiky, miestneho a udržateľného rozvoja.

  Stretneme sa dňa 10. 2. 2020 v Café Orient na Dolnej ulici 106 v Žarnovici. Vstup je voľný. Prosím, pozvite všetkých, ktorých by táto diskusia mohla zaujímať.

  Sociálna politika neznamená len vlaky zadarmo alebo vianočné príspevky pre seniorov. Predstavíme si moderné riešenia ako inkluzívny trh, flexibilná materská dovolenka či sabatikal. Tiež budeme diskutovať o témach miestneho rozvoja, aktivizmu a udržateľného rozvoja turistického ruchu. Záleží nám na zdravom rozvoji regiónov. Viac o vybraných opatreniach nájdete na https://www.palenik.sk/48-opatreni

  Po predstavení programu si radi vypočujeme Váš názor a pokúsime sa zodpovedať Vaše otázky.

  Veríme, že sa nám spoločne podarí zlepšiť sociálnu politiku a podporiť miestny rozvoj tak, aby slovenské regióny prosperovali.

  Michal Páleník • Progresívne Slovensko, kandidát s číslom 48, je expert Progresívneho Slovenska na zamestnanosť, sociálne veci a regionálny rozvoj. Viac nájdete na: https://www.palenik.sk/

  Martin Macharik - Dá sa to., kandidát s číslom 37, je aktivista a podnikateľ v štiavnickom regióne. Venuje sa miestnemu rozvoju, turizmu a téme udržateľnosti.

 • 11.2 Tuesday

  SHOW ZLOMU - Senec

  Senec

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Miša Trubana, Danu Kleinert, Vlada Šuchu a Pala Nechalu bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v utorok 11.2. o 20:00 do galérie Labyrint v Senci.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 11.2 Tuesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Drahovce

  Kino Napred Drahovce, Hlavná 126, Drahovce

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hosť: Simona Petrík

  Špeciálny hosť:

  Eduard Heger, OĽANO, https://www.facebook.com/eduard.heger

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 11.2 Tuesday

  Zlomíme to!

  Čáry-Máry, Námestie Svetozára Hurbana Vajanského 3, Martin

  Pozývame vás na interaktívnu moderovanú diskusiu Michalom Vojtekom v odľahčenej atmosfére. Hlavným účastníkom je zakladateľ Iniciatívy za lepšiu políciu Braňo Diďák, ktorý bude rozprávať o zážitkoch z dlhoročnej praxe v policajnom zbore, nedostatkoch v systéme, veľkých kauzách s oligarchami a neriešených politických prepojeniach na najvyšších funkcionárov. Ďalším diskutujúcim bude Martin Poliačik, ktorý povie svoj pohľad na tému drogovej politiky, a tiež na úroveň vzdelávania a rozvoj školstva na Slovensku. Tretia diskutujúca bude Vierka Dubačová, ktorá svoj život zasvätila obhajobe ľudských práv, boju s extrémizmom, pomoci druhým a aktivizmu za otvorenú občiansku spoločnosť. Milan Ftorek je členom predsedníctva Progresívneho Slovenska, koordinuje rozvoj komunít na strednom Slovensku a vedie miestnu bunku v Martine. Profesne začínal ako novinár, no teraz sa už približne 8 rokov venuje marketingu a eventovému manažmentu. Zúčastneným v publiku chceme dať priestor aj na štipľavé otázky prostredníctvom anonymnej aplikácie sli.do. Vstup je ZDARMA, preto neváhajte prísť. Tešíme sa na vás.

 • 11.2 Tuesday

  Čo ťahá mladých k extrémizmu? (špeciálni hostia)

  Art Vinotéka, Stromová ul 9 Kramáre, Bratislava

  Mladí ľudia v súčasnosti inklinujú k extrémizmu. Ukazujú to aj prieskumy, podľa ktorých medzi mladými rastie podpora extrémistickej ĽSNS.

  Prečo sa to deje?

  Dozviete sa 11.2. o 17:00 v Art Vinotéke na Stromovej 9 v Bratislave.

  Diskutovať budem s viceprimátorkou Bratislavy Luciou Štasselovou, bývalým členom polovojenskej skupiny Slovenskí Branci Matúšom Mažárym a terénnou pracovníčkou s mládežou v OZ Mládež ulice Natáliou Pindrochovou.

  Moje meno je Pavel Macko. Som generálporučík vo výslužbe. Svojho času som bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti som členo predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Matúš Manžáry je študent Právnickej fakulty UK. V rokoch 2012 až 2016 bol členom banskobystrického oddielu Slovenských brancov, od ktorých v priebehu roka 2016 odišiel. V roku 2019 poskytol anonymný rozhovor pre Denník N pod pseudonymom Šimon. Po prevalení viacerých káuz okolo Slovenských brancov sa rozhodol z vlastného podnetu výjsť von so svojimi skúsenosťami, opísal svoju vnútornú premenu a v súčasnosti sa snaží riešiť problém extrémizmu touto formou. Spolupracoval s divadlom v Banskej Štiavnici na predstavení “Ex-trémisti” a zúčastnil sa diskusii pre Mládež ulice.

  Natália Pindrochová je terénna pracovníčka s mládežou v OZ Mládež ulice. OZ Mládež ulice v rámci projektu Exit pomáha s integráciou bývalých členov radikálnych skupín a realizuje deradikalizačný program na školách.

  Tešíme sa na Vás 11.2. v Bratislave.

 • 11.2 Tuesday

  Čo sa deje v justícii a čo s tým?

  SATORI STAGE, Mickiewiczova 9, Bratislava

  Pozývame Vás na diskusiu o súčasnom stave justície na Slovensku. Počas diskusie sa dozviete, ako to dnes funguje na slovenských súdoch a prokuratúre a prečo im už takmer nikto nedôveruje.

  Budeme sa rozprávať aj o aktuálnych kauzách, ktoré hýbu nielen justíciou, ale aj celým Slovenskom a tiež o tom, aké zmeny je potrebné urobiť, aby spravodlivosť fungovala a bola dostupná všetkým.

  Hosťami moderátora diskusie Jakuba Jošta budú kandidáti do NRSR za koalíciu Progresívne Slovensko & Spolu Jana Dubovcová - bývala sudkyňa a ombudsmanka a Branislav Vančo - právnik a autor reformy justície.

  Tešíme sa na vás!

 • 11.2 Tuesday

  Peniaze a dane. Neziskovky, viete, ako na ne?

  Malý Berlín, Štefánikova 4, Trnava

  Potrebujete získať peniaze na aktivity a projekty Vašej neziskovky? Chcete ich čo najlepšie využiť a nezblázniť sa z účtovníctva, byrokracie a daní? Tak práve pre Vás pripravujeme naše špeciálne stretnutie, kde sa veľa dozviete, aj sa zabavíte a hlavne sa môžete pýtať na všetko, čo potrebujete. O svoje dlhoročné skúsenosti a inšpirácie sa s Vami veľmi radi podelia:

  Jaroslava Lukačovičová SPOLU - občianska demokracia – prezidentka Slovenskej asociácie účtovníkov neziskových organizácií, lektorka a autorka odborných kníh

  Juraj Hipš - SPOLU zlepšíme školstvo – učiteľ, lektor a presvedčený inovátor, ktorý chce zásadne zlepšiť slovenské školstvo

  JARKA pred časom potrebovala nájsť kvalitný zdroj praktických a zrozumiteľných informácií o účtovníctve a daniach neziskoviek. Keď zistila, že neexistuje, začala sama písať knihy s užitočnými radami z tejto oblasti, radiť a prednášať. Pred pár dňami jej vyšla už štvrtá knižka „Občianske združenia – návod na obsluhu a údržbu“, ktorú Vám rada nielen predstaví, ale aj venuje.

  JURAJ HIPŠ už dlhé roky všetkým pochybovačom ukazuje, že keď sa chce, všetko sa dá. Založil a 19 rokov viedol unikátnu mimovládnu vzdelávaciu organizáciu Živica, spoluzakladal prvú komunitnú školu na zaježovských lazoch a neskôr aj program pre nadaných mladých ľudí Sokratov inštitút. Pre učiteľov založil Komenského inštitút, na Slovensko pomohol priniesť ocenenie Učiteľ Slovenska a za svoje pôsobenie v oblasti vzdelávania sám získal viacero ocenení.

 • 12.2 Wednesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Pezinok

  Hotel Tilia, Kollárova 20, Pezinok

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hosť: Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Robert Mistrík

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 12.2 Wednesday

  Sorsfordító Választási Talkshow-Dunaszerdahely / SHOW ZLOMU - DS

  Europe Center - Európa Rest & Bar Mierová 5523/2A, Dunajská Streda

  Még nem tudod, hogy kinek van elég bátorsága és energiája ahhoz, hogy segítsen Szlovákián? Akkor gyere el az új beszélgetős műsorunkra, ahol megismerkedhetsz a FORDULÓPONT CSAPATÁVAL. Itt lesz Miro Beblavý, Lucia Plaváková, Forró Tibor, Zora Jaurová is. A műsorvezető szerepét pedig Ludwig Bagin tölti majd be, aki még a legizzasztóbb kérdésektől sem riad vissza.

  Hozd el a barátaidat és találkozzunk február 12-én, csütörtökön este 20:00-kor a dunaszerdahelyi Európa Rest a Bar-ban.

  A belépés természetesen díjmentes, ezen felül lesznek közönségi kérdések is, sőt néhányan a közönségből még személyesen is beszélhetnek a tagjainkkal.

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Mira Beblavého, Luciu Plavákovú, Tibora Forró a Zoru Jaurovú bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku. Ako ďalší hosť vystúpi Lucia Plaváková.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 12.2. o 20:00 v Europe Center - Európa Rest a Bar v Dunajskej Strede.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 12.2 Wednesday

  SHOW ZLOMU - Praha

  Café Kampus, Náprstkova 10 Praha

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Zo Slovenska do Prahy pricestujú kandidáti Simona Petrík, Zuzana Števulová, Oskar Dvořák a Pavel Sibyla.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 12.2. o 18.00 do Café Kampus v Prahe.

  V rámci akcie bude, samozrejme, možnosť klásť otázky a po nej aj súkromne vyspovedať našich kandidátov. Vstup je úplne zadarmo.

  Akciu organizuje pražská bunka hnutia Progresívne Slovensko a pražská bunka strany SPOLU - občianska demokracia v rámci svojej iniciatívy SPOLU v zahraničí.

 • 12.2 Wednesday

  Postavme sa proti nenávisti a extrémizmu v Topoľčanoch

  Námestie Gen. M. R. Štefánika, Topoľčany

  NENECHÁVAJME KOTLEBOVCOV SAMÝCH Bolo chybou myslieť si, že keď kotlebovcov necháme samých, tak nebudú rásť a ďalej šíriť klamstvá a nenávisť. Nesmieme ich už viac nechávať samých na námestiach a samých pochodovať dedinami. Poďme im aj v Topoľčanoch povedať rázne nie.

  Nie extrémizmu. Nie nenávisti. Nie fašizmu.

  Áno slušnej a odvážnej alternatíve, pripravenej pomôcť Slovensku.

 • 12.2 Wednesday

  Viera a demokracia

  Nadácia POLIS, Mariánske námestie 31, Žilina

  Hostia: Miroslav Kocúr, publicista a katolícky teológ Ondrej Prostredník, publicista a evanjelický teológ Martin Kováč, starokatolícky kňaz (v úlohe moderátora)

  Diskusia iniciatívy Progresívni veriaci o tom, ako sa teologická reflexia a osobná viera môžu stať organickou hodnotovou výbavou otvorene uvažujúceho aktívneho občana.

  Vstup je voľný

 • 13.2 Thursday

  SHOW ZLOMU - Pezinok

  Šimák Zámok Pezinok, Mladoboleslavská 5, Pezinok

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Miša Truban, Irenu Bihariovú, Luciu Plavákovú a Pavla Nechalu bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku. Ako ďalší hosť vystúpi Lucia Plaváková.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 13.2. o 20:00 do Šimák zámku v Pezinku.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 13.2 Thursday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Trenčín

  Vážka, galéria a kaviareň, Mierové námestie 19, Trenčín

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Pavel Macko, https://www.facebook.com/PavelMackoSpolu/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 13.2 Thursday

  Ako dosiahnuť vzdelané Slovensko?

  Retro ( Music & Coffee ), Odborov 245, Považská Bystrica

  Čo a ako by sa malo učiť v našich školách? Môže sa na Slovensku robiť výskum svetovej kvality? Čo potrebujú učitelia, učiteľky, študenti a študentky?

  Považskobystrickí kandidáti koalície Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia Tomáš Bořuta • Progresívne & Spolu a Juraj Gašpárek • Progresívne Slovensko vás pozývajú vo štvrtok 13. februára 2020 o 18:00 na diskusiu s odborníkmi koalície PS/SPOLU na vzdelávanie. Tešíme sa na vás!

  Vladimír Šucha je vedec, učiteľ a manažér. Do októbra bol generálny riaditeľ Spoločného výskumného centra Európskej komisie. Po 13 rokoch v Bruseli, kde sa prepracoval na najvyššie postaveného Slováka pracujúceho pre európske inštitúcie, sa vrátil na Slovensko.

  Martin Poliačik je od roku 2010 poslanec NR SR. Slovensko zastupuje v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy. Bol učiteľom na Montessori škole v Bratislave a 3 roky viedol Slovenskú debatnú asociáciu.

 • 13.2 Thursday

  Bezplatná právna pomoc. Ako na to?

  CaféBar Sway, J. Jesenského 16, Topoľčany

  Prídite sa porozprávať o tom, ako sa dostať k právnej pomoci a ochrane, ale aj o tom, aké zmeny je potrebné urobiť, aby bezplatná právna pomoc bola dostupná každému, kto si ju nemôže dovoliť.

  Hosťami moderátorky diskusie Dagmar Kacirekovej budú kandidáti do NRSR za koalíciu Progresívne Slovensko & Spolu Jana Dubovcová - bývala sudkyňa a ombudsmanka a rodák z Topoľčian Branislav Vančo - právnik a autor reformy justície.

  Tešíme sa na vás!

 • 13.2 Thursday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Bratislava - Satori Stage

  SATORI STAGE Mickiewiczova 9, Bratislava

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Richard Sulík, SaS

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 14.2 Friday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Banská Štiavnica

  Mestská kultúra v B. Štiavnici, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať o politike, voľbách, koalícií PS/SPOLU a budeme radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Špeciálni hostia:

  Ivan Štefunko, PS, https://www.facebook.com/ivan.stefunko

  Juraj Hipš, SPOLU, https://www.facebook.com/JurajHipsSPOLUzlepsimeskolstvo/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 15.2 Saturday

  SHOW ZLOMU - Bratislava

  Divadlo Malá scéna STU, Dostojevského rad 7, 811 09 Bratislava

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Mira Beblavého, Miša Trubana, Irenu Bihariovú, Danu Kleinert a Dalibora Roháča bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 15.2. o 20:00 na Malej scéne v Bratislave.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 17.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Martin

  Kino Scéna, M. R. Štefánika 54, Martin

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Vladimír Bilčík, europoslanec, SPOLU, https://www.facebook.com/Bilcik.Vladimir/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 17.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Čadca

  Mestské kultúrne stredisko Čadca (Dom kultúry)

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 17.2 Monday

  Život študenta v roku 2024 s Mirom Beblavým

  Campus Mlyny, Staré Grunty 18, Bratislava

  Pripraví ťa slovenské školstvo na pracovný trh? Budeš sa mať lepšie, ako tvoji rodičia?

  Príď sa s Mirom Beblaým porozprávať o tom, čo v našom školstve nefunguje (alebo funguje!).

  Ak si študentom/študentkou vysokej alebo strednej školy, príď v pondelok 17. februára o 15:30 do Campusu Mlyny, 2. poschodie Budova Binarium a podeľ sa s Mirom Beblavým a Mladými SPOLU o svoje skúsenosti a nápady ako by mohlo naše školstvo vyzerať v roku 2024. Tešíme sa na teba!

 • 17.2 Monday

  Nalož Trubanovi - Partizánske

  Pivovar BAŤAK, Nádražná 2204/8, Partizánske

  Nemáte ma radi, nepáči sa vám, ako rozprávam, nepresvedčil som vás? Potom práve vás pozývam na stretnutie.

  Nemyslím si o sebe, že som dokonalý, že viem všetko najlepšie. No v podnikaní aj v živote som sa naučil, že najlepší spôsob, ako sa zlepšovať, je vypočuť si kritiku, čo máme robiť lepšie a čo máme zmeniť. Som pripravený presvedčiť vás, že to myslím úprimne, že chcem a viem Slovensko zmeniť k lepšiemu.

  No potrebujem k tomu aj vás, tvrdých kritikov a kritičky.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Pri príchode do baru sa nahláste k stolu s rezerváciou na meno Truban.

 • 17.2 Monday

  Diskusia o budúcnosti regiónu

  Synagóga Brezno, Brezno

  Príďte s nami diskutovať o budúcnosti regiónu s generálom Mackom, poslankyňou NR SR Vierou Dubačovou a viceprimátorkou Luciou Štasselovou. Špeciálnym hosťom bude p. Mistrík. Vstup voľný.

 • 17.2 Monday

  Čo sa deje v justícii a čo s tým?

  Reštaurácia OLIVO, Nám. SNP 22, Banská Bystrica

  Pozývame Vás na diskusiu o súčasnom stave justície na Slovensku. Počas diskusie sa dozviete, ako to dnes funguje na slovenských súdoch a prokuratúre a prečo im už takmer nikto nedôveruje.

  Budeme sa rozprávať aj o aktuálnych kauzách, ktoré hýbu nielen justíciou, ale aj celým Slovenskom a tiež o tom, aké zmeny je potrebné urobiť, aby spravodlivosť fungovala a bola dostupná všetkým.

  Hosťami právnika a banskobystrického kandidáta Petra Brozmana budú kandidáti do NRSR za koalíciu Progresívne Slovensko & Spolu Jana Dubovcová - bývala sudkyňa a ombudsmanka a Branislav Vančo - právnik a autor reformy justície.

  Tešíme sa na vás!

 • 18.2 Tuesday

  SHOW ZLOMU - Bardejov

  Hotel Šariš, Námestie SNP 1, Bardejov

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Martina Vavrinčika, Erika Baláža, Pala Sibylu a Jarku Lukačovičovú bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v utorok 18.2. o 20:00 do hotelu Šariš v Bardejove.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 18.2 Tuesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Stará Ľubovňa

  Palma Reštaurácia, Za vodou 3, Stará Ľubovňa

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Kvôli Ficom zvolanej parlamentnej schôdzi na utorok 18.2.2020 sa žiaľ podujatia nemôžu zúčastniť poslanci Soňa Gaborčáková, Simona Petrík a Jozef Mihál. Je nám to ľúto… Podujatie sa konať bude, príde Jaroslava Lukačovičová, sľúbené knižky budú k dispozícií…

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 18.2 Tuesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Medzilaborce

  Reštaurácia Buena Medzilaborce

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Kvôli Ficom zvolanej parlamentnej schôdzi na utorok 18.2.2020 sa žiaľ podujatia nemôžu zúčastniť poslanci Simona Petrík a Jozef Mihál. Je nám to ľúto… Podujatie sa konať bude, príde Jaroslava Lukačovičová, sľúbené knižky budú k dispozícií…

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 18.2 Tuesday

  Stretnutie v Klenovci

  Klenovec

  Pozývame Vás na stretnutie na káve, kde vám predstavíme program #bodzlomu koalície Progresívne Slovensko/SPOLU v oblasti zamestnanosti, sociálnej politiky, miestneho a udržateľného rozvoja.

  Stretneme sa v utorok dňa 18. 2. 2020 o 17:00 v priestoroch Hotela Vepor - Fantastic, vedľa obecného úradu v obci Klenovec. Diskusia potrvá do 19:00. Vstup je voľný. Prosím, pozvite všetkých, ktorých by táto diskusia mohla zaujímať.

  TÉMA

  Sociálna politika neznamená len vlaky zadarmo alebo vianočné príspevky pre seniorov. Predstavíme si moderné riešenia ako inkluzívny trh, flexibilná materská dovolenka či férové náhradné výživné. Viac o vybraných opatreniach nájdete na https://www.palenik.sk/48

  Tiež budeme diskutovať o tom ako advokátska profesia môže bežným ľuďom pomáhať, najmä po odbornej, ale aj po ľudskej stránke.

  Po predstavení programu si rád vypočujem Váš názor a pokúsim sa zodpovedať Vaše otázky. Verím, že sa nám spoločne podarí zlepšiť politiku zamestnanosti a sociálne veci.

  Veríme, že sa nám spoločne podarí zlepšiť sociálnu politiku a podporiť miestny rozvoj tak, aby slovenské regióny prosperovali.

  Michal Páleník • Progresívne Slovensko, kandidát s číslom 48, je expert Progresívneho Slovenska na zamestnanosť, sociálne veci a regionálny rozvoj. Viac nájdete na: https://www.palenik.sk/

  Michal Dolňan • Progresívne Slovensko, kandidát s číslom 132, je právnik z Brezna zo skúsenosťami z Ozbrojených síl SR.

 • 18.2 Tuesday

  Násilie na ženách a nenávisť k menšinám nezneužívame. Riešime ju

  Nová synagóga Žilina, J. M. Hurbana 220/11, Žilina

  Násilie na ženách a nenávisť k menšinám nezneužívame. Riešime ju.

  Demokracia a sloboda na Slovensku sú dnes vystavené vážnym skúškam. Skúsenosť, že ľudia nie sú si rovní v právach a povinnostiach vážne ohrozuje súdržnosť našej spoločnosti. Tento stav nahráva ľuďom, ktorí obdivujú autoritárske režimy minulosti a dneška a neváhajú šliapať po dôstojnosti a slobode iných.

  V posledných rokoch hrubne spôsob, akým sa aj slovenskí politici vyjadrujú o etnických, kultúrnych, náboženských a sexuálnych menšinách. Predsudky voči nim zneužívajú na šírenie strachu a budovanie svojej popularity. Odmietanie overených riešení na predchádzanie násiliu na ženách pod zámienkou ideologických a náboženských výhrad voči Istanbulskému dohovoru vedie k alarmujúcemu nárastu prejavov domáceho násilia v posledných mesiacoch.

  Na našich skúsenostiach s problémami LGBTI komunity a tiež odborných poznatkoch o tom, ako fašisti narábajú s témou práv LGBTI ľudí a iných menšín a témou násilia na ženách budeme hovoriť o tom aké riešenia na to ponúkame. O týchto témach budú hovoriť a na Vaše otázky odpovedať kandidáti koalície Progresívne Slovensko a Spolu – Občianska demokracia Zuzana Števulová, Lucia Plaváková, Ondrej Prostredník.

  Zuzana Števulová • Progresívne Slovensko pochádza z Martina a dnes žije v Bratislave. Vyštudovala Právnickú fakultu Trnavskej univerzity, vďaka čomu sa mohla od začiatku venovať štúdiu práva s dôrazom na hodnoty morálky, etiky a spravodlivosti. 10 rokov viedla občianske združenie Liga za ľudské práva, ktoré sa pod jej vedením vypracovalo na rešpektovanú a oceňovanú ľudskoprávnu organizáciu. Zuzana bola v roku 2016 ako jediná Slovenka v histórii ocenená prestížnou medzinárodnou cenou International Women of Courage, ktorú si prevzala vo Washingtone od vtedajšieho ministra zahraničných vecí USA Johna Kerryho. Cenu dostala za statočnosť a veľké osobné nasadenie pri presadzovaní práv utečencov a migrantov. Zuzana sa angažovala aj v iniciatíve Chceme veriť, ktorá presadzovala zmeny v polícii, prokuratúre a v justícii počas protestov Za Slušné Slovensko, je členkou Výboru pre predchádzanie a elimináciu rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných foriem intolerancie a predsedníčkou Správnej rady Slovenského národného strediska pre ľudské práva.

  Lucia Plaváková • Progresívne Slovensko je advokátka. Vyše 10 rokov sa popri advokácii venuje právam osôb s inou sexuálnou orientáciou a rodovou identitou a ľudskoprávnemu aktivizmu. Od roku 2015 poskytuje aj bezplatné právne poradenstvo v poradni pre LGBTI ľudí. Medzi jej priority patrí presadzovanie základných hodnôt, na ktorých je postavená demokracia, ochrana práv menšín a prehliadaných skupín obyvateľstva, boj proti extrémizmu a nenávistným prejavom a prorodinné opatrenia pre všetky rodiny. Lucia je presvedčená, že pozitívnym nastavením tónu spoločenských diskusií dokážeme dosiahnuť zásadnú zmenu spoločnosti. Lucia verí, že úlohou politikov a političiek je pomáhať ľuďom vyrovnať sa s veľkými výzvami a zmenami, ktoré nás čakajú a prinášať opatrenia na zlepšenie kvality života každého z nás. Žije so svojou partnerkou a dieťaťom.

  Ondrej Prostredník • Progresívne Slovensko je evanjelický teológ a v súčasnosti pracuje ako misijný pracovník v Evanjelickom cirkevnom zbore Bratislava Staré Mesto. Vo svojej akademickej práci sa venuje etike v textoch Novej zmluvy. Je editorom a autorom vedeckých publikácií venovaných extrémizmu, jeho dôvodom a predchádzaniu v náboženskom prostredí, ako aj otázkam vzťahu cirkvi a štátu. V septembri 2017 mu pre jeho vystúpenie na PRIDE v Bratislave biskupi evanjelickej cirkvi zakázali vykonávať pedagogickú činnosť na bohosloveckej fakulte. V apríli 2018 mu veľvyslanec USA v SR udelil ocenenie za obhajobu ľudských práv.

 • 18.2 Tuesday

  Poraz Mira! v Martine

  pin Čáry-Máry, Námestie Svetozára Hurbana Vajanského 3, Martin

  Trúfaš si na programového lídra PS/SPOLU? Pozývame ťa na legendárny vedomostný kvíz, kde si tvoj tím otestuje schopnosti proti Mirovi Beblavému.

  Kvíz pripravujeme v spolupráci s kvízmajstrom Mišom Vojtekom.

  Zober 3 kamošov či kamošky a poďte sa zabaviť v UTOROK 18. februára o 20:00 v Čáry máry v Martine.

  Vstup je zadarmo, prihlásiš sa poslaním mailu s menom tvojho tímu na porazmira@gmail.com

  Súťažiť môžu 4 a menej členné tímy. Víťazné tímy (a samozrejme aj priemerných a posledných) čakaju zaujimave ceny! Na konci tradicná tipovacia otázka pre každého, s cenou pre najpresnejšieho

 • 18.2 Tuesday

  Diskusia o budúcnosti energetiky a klímy

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  Kandidáti PS/SPOLU, s ktorými sa môžete počas podujatia porozprávať: Dominik Hatiar

 • 18.2 Tuesday

  Diskusia o budúcnosti regiónu (Braväcovo)

  Braväcovo

  Prijali sme pozvanie do horehronskej obce Braväcovo, kde budeme diskutovať s občanmi o budúcnosti regiónu. Pre vidiek sme pripravili samostatný program s názvom “Desatoro pre vidiek” : https://vieradubacova.sk/desatoro-pre-vidiek/

  Diskutovať príde:

  generál Pavel Macko poslankyňa NR SR Viera Dubačova viceprimátorka Lucia Štasselova právnik a ekonóm Peter Brozman

 • 19.2 Wednesday

  SHOW ZLOMU - Spišská Nová Ves

  Spišská Nová Ves

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Mateja Petrociho, Jarku Lukačovičovú, Pala Sibylu a Martina Vavrinčíka bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť v stredu 19.2. o 20:00 do pubu Brodway v Spišskej Novej Vsi.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 19.2 Wednesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Prešov

  Čukoláda, Hlavná 89, Prešov

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Soňa Gaborčáková, KDH, http://gaborcakova.sk

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 19.2 Wednesday

  Férovosť očami queer komunity • Nitra

  Fotogaléria Trafačka, Janka Kráľa 65, Nitra

  Slovensko je krásna krajina, ktorá je bohatá aj vďaka svojej rôznorodosti. V posledných rokoch sa však čoraz častejšie útočí na rôzne menšiny, či skupiny obyvateľov. Namiesto toho, aby politika prinášala riešenia reálnych problémov, sme svedkami vyhrocovania situácie. Jedným z prvých terčov sú ľudia s inou sexuálnou orientáciou a rodovou identitou. Politici a političky ich využívajú na naháňanie lacných bodov a tým žiaľ podporujú šírenie predsudkov a nenávisti.

  Pozývame vás na diskusiu o situácii LGBTI ľudí na Slovensku. Príďte sa s nami porozprávať o tom, ako si predstavujete férovosť pre queer komunitu na Slovensku a čo od politikov a političiek očakávate v parlamente.

  Lucia Plaváková: Som právnička, ľudskoprávna aktivistka a matka. S mojou partnerkou chcem vychovávať naše dieťa na takom Slovensku, ktoré je fér ku všetkým rodinám. Fér ku všetkým z nás.

  Ondrej Prostredník: Som teológ a publicista. Venujem sa právam menšín, rodovej rovnosti a medzináboženskému dialógu.

 • 19.2 Wednesday

  Zlomíme to! v Banskej Bystrici + BONUS Live stream z parlamentu!

  Hotel Národný dom Banská Bystrica, Národná 11, Banská Bystrica

  Pozývame vás na interaktívnu moderovanú diskusiu Michalom Vojtekom v odľahčenej atmosfére. Hlavným účastníkom je zakladateľ Iniciatívy za lepšiu políciu Braňo Diďák, ktorý bude rozprávať o zážitkoch z dlhoročnej praxe v policajnom zbore, nedostatkoch v systéme, veľkých kauzách s oligarchami a neriešených politických prepojeniach na najvyšších funkcionárov. Ďalším diskutujúcim bude Martin Poliačik, ktorý povie svoj pohľad na tému drogovej politiky, a tiež na úroveň vzdelávania a rozvoj školstva na Slovensku. Tretia diskutujúca bude Vierka Dubačová, ktorá svoj život zasvätila obhajobe ľudských práv, boju s extrémizmom, pomoci druhým a aktivizmu za otvorenú občiansku spoločnosť.

  Zúčastneným v publiku chceme dať priestor aj na štipľavé otázky prostredníctvom anonymnej aplikácie sli.do. Vstup je ZDARMA, preto neváhajte prísť. Tešíme sa na vás.

 • 19.2 Wednesday

  Nalož Trubanovi - Brno

  Stopkova Plzeňská Pivnice, Česká 5, Brno

  Nemáte ma radi, nepáči sa vám, ako rozprávam, nepresvedčil som vás? Potom práve vás pozývam na stretnutie.

  Nemyslím si o sebe, že som dokonalý, že viem všetko najlepšie. No v podnikaní aj v živote som sa naučil, že najlepší spôsob, ako sa zlepšovať, je vypočuť si kritiku, čo máme robiť lepšie a čo máme zmeniť. Som pripravený presvedčiť vás, že to myslím úprimne, že chcem a viem Slovensko zmeniť k lepšiemu.

  No potrebujem k tomu aj vás, tvrdých kritikov a kritičky.

  ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE: Diskusia prebehne v salóniku na poschodí.

 • 19.2 Wednesday

  Neformálne o politike! (Praha)

  Pizza Evropská & Farma jonas, Šlikova 293/27, Praha

  Príď si s nami neformálne pokecať o budúcnosti Slovenska po tohtoročných voľbách.

  Pizza je na nás!

  Debatovať budeš s kandidátmi PS/SPOLU - Pavlom Mackom, Luciou Štasselovou a Daliborom Roháčom. Ako špeciálny hosť príde aj prezidentský kandidát a vedec Robert Mistrík.

  Pavel Macko je generálporučík vo výslužbe. Svojho času bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti je člen predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Dalibor Roháč dlhé roky žil a pracoval v USA, kde pôsobil v rôznych thinktankoch. Publikoval vo svetových periodikách ako New York Times, Washington Post alebo Financial Times. V súčasnosti je expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

  Tešíme sa na teba 19.2. o 20:00 vo Farma Jonas na Šlikovej 27 v Prahe!

 • 19.2 Wednesday

  Slovensko po zlomových voľbách 2020 (Praha)

  Café Kampus, Náprstkova 10, Praha

  Ako bude vyzerať Slovensko po februárových parlamentných voľbách? Ako vyzerá finálna fáza kampane z pohľadu kandidáta? Čo ponúka koalícia PS/SPOLU pre (nielen zahraničných) Slovákov a Slovenky?

  Odpovede na tieto, ale aj ďalšie otázky sa dozvieš 19.2. o 17:00 v Café Kampus na Náprstkovej 10 v Prahe.

  Diskutovať budeš s kandidátmi PS/SPOLU - Pavlom Mackom, Luciou Štasselovou a Daliborom Roháčom. Ako špeciálny hosť príde aj prezidentský kandidát a vedec Robert Mistrík.

  Pavel Macko je generálporučík vo výslužbe. Svojho času bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti je člen predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Dalibor Roháč dlhé roky žil a pracoval v USA, kde pôsobil v rôznych thinktankoch. Publikoval vo svetových periodikách ako New York Times, Washington Post alebo Financial Times. V súčasnosti je expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

 • 20.2 Thursday

  SHOW ZLOMU - Poprad

  Poprad

  Ešte nevieš, kto má potrebnú energiu a odvahu pomôcť Slovensku? Pozývame ťa na našu novú talkshow, v ktorej spoznáš náš TÍM ZLOMU. Erika Baláža, Mateja Petrociho, Janu Hanuliakovú a Ivana Štefunka bude spovedať moderátor Ludwig Bagin, ktorý dostal povolenie prekračovať všetky čiary a nebáť sa vytiahnuť akúkoľvek otázku.

  Zober kamošov alebo kamošky a prídite nás pozrieť vo štvrtok 20.2. o 20:00 do Veľkej zasadačky na Mestskom úrade v Poprade.

  Celé je to, samozrejme, zadarmo, budú aj otázky z publika a bude aj možnosť hodiť kus reči s našimi lídrami.

 • 20.2 Thursday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Humenné

  Hotel Alibaba, Námestie Slobody 51, Humenné

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 20.2 Thursday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Košice

  Congress Hotel Centrum Košice, Južná trieda 2A, Košice

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Oskar Dvořák, SPOLU, https://www.facebook.com/dvorakoskar

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 20.2 Thursday

  Desatoro pre vidiek

  Pohostinstvo Federál 490, Nitrianske Sučany

  Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia myslí aj na potreby vidieka. Príďte sa s nami porozprávať o vašich problémoch a skúsime nájsť spoločne riešenia v našom programe DESATORO PRE VIDIEK, ktorý obsahu 10 kľúčových oblastí s konkrétnymi opatreniami. Viac info nájdete na odkaze:

  https://vieradubacova.sk/desatoro-pre-vidiek/

  Uvidíme sa vo štvrtok 20.02.2020 o 18:00 v Pohostinstve Federál v Nitrianskych Sučanoch.

  Diskutovať s vami budú naši hostia:

  Viera Dubačová SPOLU - občianska demokracia a Martin Ondráš • Progresívne Slovensko

  Viera Dubačová - je členkou predsedníctva SPOLU, poslankyňou NR SR a poslankyňou zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja.

  V SPOLU sa venuje otázkam kultúry, regiónom s dôrazom na vidiek a boju proti extrémizmu. V roku 2013 spoluzakladala iniciatívu “Nie v našom meste” a začala sa angažovať v boji proti šíreniu intolerancie a nenávisti.

  Stála za kandidatúrou Jána Luntera v roku 2017 a bola spoluiniciátorkou tvorby jeho kandidátskeho tímu do zastupiteľstva BBSK.

  Je absolventkou divadelnej réžie na VŠMU v Bratislave a autorkou a režisérkou množstva vlastných hier. Založila komunitné divadlo Divadlo z Pasáže, ktoré pracuje s ľuďmi so zdravotným postihnutím.

  Stála pri zrodení medzinárodného divadelného festivalu Arteterapia a neziskových organizácií, ako je Záhrada – centrum nezávislej kultúry, Chránené bývanie Dom, Agentúra podporovaného zamestnávania, občianske združenie Šukar Dživipen a Animus Apertus, n.o.

  V roku 2010 bola slovenskou ambasádorkou Európskeho roka boja proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu. Je držiteľkou ocenenia Krištáľové krídlo za filantropiu a držiteľkou ocenenia Pavla Straussa za trvalý prínos v oblasti kultúry a umenia.

  Martin Ondráš - sa narodil v Žiline, po skončení stredoškolského štúdia nastúpil do zamestnania v potravinárskom podniku Prima Zdroj Žilina a.s., keďže rodinná ekonomická situácia mu neumožňovala štúdium na VŠ.

  Prešiel od základného postu predavača, cez mäsiara, prevádzkara až po námestníka kontrolného útvaru a.s., ktorý bol člen vedenia. Niesol zodpovednosť za tvorbu interných noriem riadenia a zodpovedal za legálnosť podnikania celej a.s.

  Po viac ako 7 rokoch prešiel do súkromnej spoločnosti, kde pôsobil ako riaditeľ pre maloobchod. V roku 2006 prijal ponuku najväčšieho nadnárodného potravinového reťazca na Slovensku a dosiahol post riaditeľa oddelenia kvality a niesol zodpovednosť za tvorbu, implementáciu a kontrolu aktov riadenia na úrovni maloobchodu. Spolu so svojím rozsiahlym tímom zabezpečoval správu celej dodávateľskej základne pre SR, vrátane definícií správnej výrobnej praxe, jej aplikácie a kontrole. Zároveň priamo zastupoval spoločnosť v ZOaCR v sekcii bezpečnosti potravín a podieľal sa na pripomienkovom konaní slovenskej potravinovej legislatívy. Po organizačných zmenách pribral do svojho portfólia zodpovednosti veľkú časť komodít čerstvých potravín na úrovni V4 (PL,SK,CZ,HU) a celý proces regulatory, čiže potravinového práva a legislatívy V4.

  Nikdy nezabudol, ktorá je jeho domovská krajina a vždy kládol dôraz na potrebu vychovávať nových a kvalitných ľudí v potravinárskom priemysle, čomu zasvätil celý svoj profesný život. Vychoval množstvo manažérov a zastával post predsedu sekcie bezpečnosti potravín v SAMO a aktívne sa zúčastňoval ako prednášajúci na odborných konferenciách s pôdohospodárskou tématikou a vždy veľmi rád spolupracoval s SPU Nitra pri seminároch pre študentov.

  Po svojom odchode z korporácie v roku 2016 sa začal viac venovať svojej rodine a aktívne publikuje analýzy, spolupracuje s novinárskou obcou a vykonáva poradenstvo v oblasti pôdohospodárstva. Je presvedčený, že moderný spotrebiteľ nesmie byť klamaný, že si spotrebiteľ zaslúži len bezpečné potraviny a zastáva názor, že pôdohospodárstvo, ktoré je moderné a šetrné k životnému prostrediu, je najsprávnejšia cesta využitia potenciálu našej krásnej krajiny, dokáže znížiť regionálne rozdiely a súčasne diverzifikovať riziko, ktoré predstavuje vysoká miera napojenosti našej ekonomiky na jeden segment.

 • 20.2 Thursday

  Férovosť očami queer komunity • Banská Bystrica

  Frais, Dolná 42, Banská Bystrica

  Slovensko je krásna krajina, ktorá je bohatá aj vďaka svojej rôznorodosti. V posledných rokoch sa však čoraz častejšie útočí na rôzne menšiny, či skupiny obyvateľov. Namiesto toho, aby politika prinášala riešenia reálnych problémov, sme svedkami vyhrocovania situácie. Jedným z prvých terčov sú ľudia s inou sexuálnou orientáciou a rodovou identitou. Politici a političky ich využívajú na naháňanie lacných bodov a tým žiaľ podporujú šírenie predsudkov a nenávisti.

  Pozývame vás na diskusiu o situácii LGBTI ľudí na Slovensku. Príďte sa s nami porozprávať o tom, ako si predstavujete férovosť pre queer komunitu na Slovensku a čo od politikov a političiek očakávate v parlamente.

  Lucia Plaváková: Som právnička, ľudskoprávna aktivistka a matka. S mojou partnerkou chcem vychovávať naše dieťa na takom Slovensku, ktoré je fér ku všetkým rodinám. Fér ku všetkým z nás.

  Ondrej Prostredník: Som teológ a publicista. Venujem sa právam menšín, rodovej rovnosti a medzináboženskému dialógu.

 • 20.2 Thursday

  Diskusia s Irenou Bihariovou a Paľom Sibylom

  Retro (Music & Coffee) Odborov 245, Považská Bystrica

  Vrahovia Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej budú pravdepodobne čoskoro odsúdení. Minimálna mzda stúpa. Znamená to, že na Slovensku už platí zákon pre každého? Že žijeme dôstojný život v spravodlivom štáte?

  Podľa mnohých voličov to tak nie je. A časť z nich našla odpoveď na ťažké otázky našej doby u strany Kotlebovci - ĽSNS. Odvahou proti systému, znie jej slogan. No tá odvaha má často podobu nenávistných prejavov a činov. Na ľudí to zaberá.

  Predstava koalície PS/Spolu, ako zo Slovenska urobiť spravodlivý, férový a hrdý štát, je iná. Spoznajte ju na stretnutí s Irenou Bihariovou a Pavlom Sibylom. Nebáli sa v minulosti a nebudú sa báť ani po voľbách postaviť za všetkých, ktorí boli doteraz odstrkovaní a prehliadaní.

 • 20.2 Thursday

  Neformálne o politike! (Brno)

  Desert, Rooseveltova 11, Brno

  Príď si s nami neformálne pokecať o budúcnosti Slovenska po tohtoročných voľbách.

  Pizza je na nás!

  Debatovať budeš s kandidátmi PS/SPOLU - Pavlom Mackom, Luciou Štasselovou a Daliborom Roháčom. Ako špeciálny hosť príde aj prezidentský kandidát a vedec Robert Mistrík.

  Pavel Macko je generálporučík vo výslužbe. Svojho času bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti je člen predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Dalibor Roháč dlhé roky žil a pracoval v USA, kde pôsobil v rôznych thinktankoch. Publikoval vo svetových periodikách ako New York Times, Washington Post alebo Financial Times. V súčasnosti je expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

  Tešíme sa na teba 20.2. o 19:00 v Deserte na Roosveltovej 11 v Brne!

 • 21.2 Friday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Rimavská Sobota

  Kruháč - Coworking & StartUp Center, Bélu Bartóka 20/A, Rimavská Sobota

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hosť: Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Oskar Dvořák, Expert SPOLU na zdravotníctvo, https://www.facebook.com/dvorakoskar

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 21.2 Friday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Nitra

  Fotogaléria Trafačka, Janka Kráľa 65, Nitra

  Už po druhýkrát v kampani pred voľbami do parlamentu akcia “Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí” v rodnej Nitre.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hosť: Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálni hostia:

  Branislav Diďák, expert SPOLU na bezpečnosť, https://www.zalepsiupoliciu.sk/branislav-didak/

 • 21.2 Friday

  Martinčania proti nenávisti v našom meste

  Divadelné námestie, Divadelná 651/1, Martin

  V piatok 21. februára príde do Martina Ľudová strana naše Slovensko, aby na Divadelnom námestí prezentovala svoje “riešenia”.

  NENECHÁVAJME KOTLEBOVCOV V MARTINE SAMÝCH

  Bolo chybou myslieť si, že keď kotlebovcov necháme samých, tak nebudú rásť a ďalej šíriť klamstvá a nenávisť. Nesmieme ich už viac nechávať samých a neurobíme tak ani na Divadelnom námestí v Martine. Poďme im povedať rázne nie!

  Nie extrémizmu. Nie nenávisti. Nie fašizmu.

 • 21.2 Friday

  Zákulisné reči s Roháčom, Mackom a Káčerom (Trenčín)

  Trenčiansky pivovar, Lanius Mierové námestie 20, Trenčín

  ZAUJÍMA ŤA ZÁKULISIE DOMÁCEJ A SVETOVEJ POLITIKY?

  Tak príď v piatok 21. februára o 19:00 do pivovaru Lanius na Mierovom námestí 20 v Trenčíne a dozvieš sa viac!

  Rozprávať sa budeš so mnou a bývalým diplomatom a Rastislavom Káčerom.

  Moje meno je Dalibor Roháč. Dlhé roky som žil a pracoval v USA. Mal som možnosť sledovať politiku v Amerike a vo svete z prvého radu. Teraz sa chcem podeliť o svoje zážitky a skúsenosti práve s tebou.

  Pavel Macko je generálporučík vo výslužbe. Svojho času bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti je člen predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Ťešíme sa na teba 21.2. o 19:00 v pivovare Lanius na Mierovom námestí 20 v Trenčíne!

 • 21.2 Friday

  Západ-stred-východ=spájame regióny

  Savileri - The family restaurant, Kováčska 5, Prešov

  Vládny smer raz hovorí, že na východ nič nie je. Potom, že Bratislava nie je celé Slovensko. Ľudia nám utekajú do zahraničia. To na čo nám v koalícii PS/SPOLU úprimne záleží je, aby sa na celom Slovensku žilo dobre a ľudia mali rovnaké príležitosti. Čo s tým? Príďte sa s nami porozprávať a povedať nám aj vaše predstavy. Tešia sa na vás: Za západ - Jana Hanuliaková Za stred - Martin Hanes Za východ - Richard Dubovický

  Kandidáti za Progresívne Slovensko koalície PS/Spolu.

 • 21.2 Friday

  Ukážme, že nám záleží!

  AB-C Štúdio Liptovský Mikuláš Vrlíkova 4333, Liptovský Mikuláš, Slovakia

 • 21.2 Friday

  Ukážme, že nám záleží!

  AB-C Štúdio Liptovský Mikuláš, Vrlíkova 4333, Liptovský Mikuláš

  Slovensko môže byť hrdou a férovou krajinou pre všetkých. Áno, dokonca aj pre ženy.

  Ženy každého veku, rodinného stavu, profesie, problémov či radostí.

  Sme kandidátky PS/SPOLU a odmietame vám hovoriť hlúposti či sľuby, ktoré nikto nemôže splniť.

  Príďte preto na diskusiu, kde budete hovoriť vy. Veríme, ŽE NÁM záleží na dobre tejto krajiny. Týždeň pred zlomovými voľbami to spoločne ukážeme v Liptovskom Mikuláši.

  Tešíme sa na vás!

 • 23.2 Sunday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Brno

  Grandhotel Brno, Benešova, Brno

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Podujatie v Brne bude iné ako ostatné. Chceme sa rozprávať najmä so slovenskými študentami, prezentovať im koalíciu PS/SPOLU a pozvať ich na sobotu 29.2.2020 prísť domov voliť. Dôležitý bude každý jeden hlas.

  Tomu bude zodpovedať aj exkluzívna zostava hostí:

  Juraj Hipš, expert SPOLU na školstvo, https://jurajhips.sk

  Branislav Diďák, expert SPOLU na bezpečnosť, bývalý elitný policajt, https://www.zalepsiupoliciu.sk/branislav-didak/

  A Robert Mistrík, ktorého predstavovať nemusíme.

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma.

 • 23.2 Sunday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Skalica

  Hotel sv. Ludmila, Tehelňa 40, Skalica

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť:

  Pavel Macko, https://www.facebook.com/PavelMackoSpolu/

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

  Pozor, začíname o 18:00

 • 24.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Partizánske

  AZUL Hotel & Restaurant Nádražná 2204/8, Partizánske

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

  Pozor, začíname o 10:00

 • 24.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Topoľčany

  Hotel Koruna, ČSA 4655/3, Topoľčany

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

  Pozor, začíname o 13:00

 • 24.2 Monday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Trnava

  Malý Berlín, Štefánikova 4, Trnava

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Špeciálny hosť:

  Branislav Diďák, SPOLU, https://www.zalepsiupoliciu.sk/branislav-didak/

  … bude hovoriť o pomeroch v slovenskej polícií a ako to vieme zlepšiť.

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 24.2 Monday

  Pizza & Politics (Mlynská dolina)

  Palmyra CLUB, Staré Grunty 5689/52, Bratislava

  Príď si s nami neformálne pokecať o budúcnosti Slovenska po tohtoročných voľbách.

  Pizza je na nás!

  Debatovať budeš s kandidátmi PS/SPOLU - Pavlom Mackom, Luciou Štasselovou, Daliborom Roháčom a Jakubom Krakom.

  Pavel Macko je generálporučík vo výslužbe. Svojho času bol najvyššie postavený Slovák v NATO. V súčasnosti je člen predsedníctva strany SPOLU a expert na obranu a bezpečnosť koalície PS/SPOLU.

  Lucia Štasselová je viceprimátorka Bratislavy, architektka a dlhoročná aktivistka. Spoluzakladala Nadáciu pre deti Slovenska a iniciovala zbierku Hodina deťom.

  Dalibor Roháč dlhé roky žil a pracoval v USA, kde pôsobil v rôznych thinktankoch. Publikoval vo svetových periodikách ako New York Times, Washington Post alebo Financial Times. V súčasnosti je expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

  Jakub Krako je slovenský zjazdový lyžiar a päťnásobný paralympijský víťaz.

  Tešíme sa na teba 24.2. o 18:00 v Palmýre Staré Grunty 841 04 Karlova Ves!

 • 24.2 Monday

  Prečo voliť ženy?

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  V každej druhej diskusii nás posielajú do kuchyne, alebo hovoria, že máme byť radšej doma. No my si myslíme, že v slovenskej politike je nedostatok žien. Ako to chceme zmeniť a čo chceme presadiť? Príďte s nami diskutovať do Mobilizačnej centrály na Obchodnej 4 v Bratislave. Môžete sa spýtať na čokoľvek a my rady odpovieme.

 • 24.2 Monday

  Orbánovská spravodlivosť ako cesta pre Slovensko?

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  Ako je na tom spravodlivosť na Slovensku a hrozí nám po voľbách cesta Maďarska alebo Poľska? Čo musí určite urobiť nová vláda, aby sa spravodlivosť a boj proti korupcii na Slovensku po voľbách zlepšili? Čo robí Michal Šimečka v Európskom parlamente na obranu právneho štátu a spravodlivosti? Prídite diskutovať do našej otvorenej volebnej centrály na Obchodnej 4 v Bratislave s europoslancom Michalom Šimečkom, so Zuzanou Števulovou a s Paľom Sibylom.

 • 24.2 Monday

  Live Stream diskusia

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  Kandidáti: Lucia Štasselová, Pavel Macko, Dalibor Roháč, Eva Kalkan, a telemost z Oravy - Anton Piták

 • 25.2 Tuesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Malacky

  Inkubátor Malacky

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

  Pozor, začíname o 11:00

 • 25.2 Tuesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Bratislava - Petržalka

  CC Centrum, Jiráskova 3, Bratislava

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Robert Mistrík

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 25.2 Tuesday

  Neformálne o politike! (TRNAVA)

  Čajka, Halenárska 6, Trnava

  Príď si s nami neformálne pokecať o budúcnosti Slovenska po tohtoročných voľbách.

  Pizza je na nás!

  Debatovať budeš s kandidátmi koalície PS/SPOLU: Martin Pekár - PS/Spolu, Vladimír Šucha, Dalibor Roháč SPOLU - občianska demokracia a Tomáš Malec - zodpovedne pre občanov.

  Tešíme sa na teba 25.2. o 18:00 v Čajka v Trnave!

  Martin Pekár je odborník koalície na oblasť dopravy. Vedie tiež našu odbornú skupinu s touto tematikou. Živí sa podnikaním v oblasti automotive.

  Vladimír Šucha je vedec, učiteľ a manažér. Do októbra bol generálny riaditeľ Spoločného výskumného centra Európskej komisie. Po 13 rokoch v Bruseli, kde sa prepracoval na najvyššie postaveného Slováka pracujúceho pre európske inštitúcie, sa vrátil na Slovensko.

  Dalibor Roháč dlhé roky žil a pracoval v USA, kde pôsobil v rôznych thinktankoch. Publikoval vo svetových periodikách ako New York Times, Washington Post alebo Financial Times. V súčasnosti je expertom PS/SPOLU na zahraničnú a hospodársku politiku.

  Tomáš Malec aktuálne pracuje ako splnomocnenec pre poslancov primátora hlavného mesta Bratislavy a ako komunálny poslanec v Novom Meste nad Váhom. Má vyštudovanú verejnú politiku na FSEV UK, kde si spravil aj PhD. na tému elektronizácie miestnych samospráv. V súčasnej dobe si dopĺňa právne vzdelanie na Fakulte práva Trnavskej univerzity. Jeho primárnou témou je elektronizácia verejných služieb, pričom sa bližšie zaujíma tiež o ZŤP (najmä o mentálne postihnutých) a životné prostredie. Rozvoj elektronizácie, starostlivosť o zraniteľné rodiny a zelené mestá sú tiež priority, s ktorými kandiduje do parlamentu.

 • 25.2 Tuesday

  Pozorovanie sov v Rači so zeleným kandidátom do NRSR

  Rača, Bratislava

  Chcete vedieť, čo sa v noci ozýva v lesoch v okolí Bratislavy? Aké druhy sov žijú v našej blízkosti a čo znamenajú ich hlasy?

  V minulom roku som robil toto pozorovanie pre súkromnú spoločnosť, tento rok budem sprevádzať zadarmo. Dozviete sa niečo nové o ochrane krajiny, o živočíchoch, ktoré u nás žijú a pri troche šťastia uvidíme aj nejaké sovy. Presné miesto upresním v pondelok večer, podľa výskytu sov. V hre sú 3 lokality. Horné parkovisko na Potočnej, Horáreň nad Peknou cestou alebo Knižkova dolina.

 • 25.2 Tuesday

  Volím za klímu - Košice

  Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice

  Podľa hodnotení mimovládnych organizácií náme najlepší klimatický program - príďte sa o ňom porozprávať s europoslancom Martinom Hojsíkom a zelenými kandidátmi do NRSR, Richardom Dubovickým (46), Filipom Gaálom (82), Tomášom Halászom (66) a Dominikom Hatiarom (38) z PS/Spolu.

  Emisie skleníkových plynov stúpajú, a podmienky na život pre ľudí a zvieratá sa zhoršujú. Čakajú nás častejšie a extrémnejšie prejavy počasia ako vlny horúčav a zrážky, na ktoré musíme naše mestá a obce pripraviť. Zmena klímy je ale aj príležitosťou, ako zmodernizovať hospodárstvo a vytvoriť nové zelené pracovné miesta.

  Príďte v utorok 25.2. o 18:00 do Tabačka KulturFabrik na neformálnu diskusiu s Europoslancom a klimatickými kandidátmi PS/Spolu. Pozrieme sa na to, aké zmeny môžeme očakávať u nás na Slovensku, čo musíme spraviť, aby sme sa na zmenu klímy pripravili, ale aj na príležitosti, ktoré táto výzva prináša.

 • 25.2 Tuesday

  Postavme sa proti nenávisti a extrémizmu v Hriňovej

  Hriňová

  NENECHÁVAJME KOTLEBOVCOV SAMÝCH Bolo chybou myslieť si, že keď kotlebovcov necháme samých, tak nebudú rásť a ďalej šíriť klamstvá a nenávisť. Nesmieme ich už viac nechávať samých na námestiach a samých pochodovať dedinami. Poďme im aj v Hriňovej povedať rázne nie.

  Nie extrémizmu. Nie nenávisti. Nie fašizmu.

  Áno slušnej a odvážnej alternatíve, pripravenej pomôcť Slovensku.

 • 26.2 Wednesday

  Dobré rady Jozefa Mihála: Bratislava - Satori Stage

  SATORI STAGE, Mickiewiczova 9, Bratislava

  Dobré rady Jozefa Mihála a jeho hostí.

  Budeme sa rozprávať a radiť o materskej, daniach, odvodoch, podnikaní, účtovaní, dôchodkoch, rodinnej politike… Nudiť sa nebudete a dostanete odpovede na veľa otázok.

  Hostia: Simona Petrík, Jaroslava Lukačovičová

  Špeciálny hosť: Richard Sulík, SaS

  Prihlasovať sa netreba, vstup voľný, občerstvenie zdarma, dokonca na podujatí dostanete dve užitočné nové knižky Jozefa Mihála podľa vlastného výberu úplne zadarmo - napríklad knihu “Materská 2020” alebo “Daňové a odvodové tipy VII. (2020)”.

 • 26.2 Wednesday

  Zlomíme to! v Žiline

  Smer Klub 77, R. Zaymusa 72/8, Žilina

  Pozývame vás na interaktívnu moderovanú diskusiu Michalom Vojtekom v odľahčenej atmosfére. Hlavným účastníkom je zakladateľ Iniciatívy za lepšiu políciu Braňo Diďák, ktorý bude rozprávať o zážitkoch z dlhoročnej praxe v policajnom zbore, nedostatkoch v systéme, veľkých kauzách s oligarchami a neriešených politických prepojeniach na najvyšších funkcionárov. Ďalším diskutujúcim bude Martin Poliačik, ktorý povie svoj pohľad na tému drogovej politiky, a tiež na úroveň vzdelávania a rozvoj školstva na Slovensku. Erik Baláž je podpredsedom SPOLU. Patrí k novej generácii ľudí, ktorí myslia na budúcnosť našej planéty. Je ochranár telom aj dušou a bojuje za našu slovenskú prírodu už 22 rokov. Rád by presadzoval moderný spôsob komunikácie s úradmi. Služby jednotlivých úradov je podľa neho potrebné spájať a integrovať, dôležité je aj zaviesť špičkové IT riešenia. Online prístup by mal byť proste samozrejmosťou.

  Zúčastneným v publiku chceme dať priestor aj na štipľavé otázky prostredníctvom anonymnej aplikácie sli.do. Vstup je ZDARMA, preto neváhajte prísť. Tešíme sa na vás.

 • 26.2 Wednesday

  Posedenie • Zálesie

  Zálesie

  Pozývame Vás na posedenie pri káve, kde vám predstavíme program #bodzlomu koalície Progresívne Slovensko/SPOLU - občianska demokracia v oblasti zamestnanosti, sociálnej politiky, miestneho a udržateľného rozvoja.

  Stretneme sa v stredu 26. 2. 2020 o 18:00 v kaviarni na námestí. Vstup je voľný. Prosím, pozvite všetkých, ktorých by táto diskusia mohla zaujímať.

  Špeciálnym hosťom diskusie bude RNDr. Viliam Páleník, PhD., prezident a odborný garant Inštitútu zamestnanosti, dlhoročný výskumník v oblasti hospodárskej politiky a trhu práce. A poslanec v Zálesí.

  TÉMA

  Sociálna politika neznamená len vlaky zadarmo alebo vianočné príspevky pre seniorov. Predstavíme si moderné riešenia ako inkluzívny trh, flexibilná materská dovolenka, férové náhradné výživné či sabatikal. Viac o vybraných opatreniach nájdete na https://www.palenik.sk/48

  Po predstavení programu si rád vypočujem Váš názor a pokúsim sa zodpovedať Vaše otázky. Verím, že sa nám spoločne podarí zlepšiť politiku zamestnanosti a sociálne veci.

  Michal Páleník • Progresívne Slovensko, kandidát s číslom 48, je expert Progresívneho Slovenska na zamestnanosť, sociálne veci a regionálny rozvoj. Viac nájdete na: https://www.palenik.sk/

 • 26.2 Wednesday

  Posledná predvolebná diskusia s Mirom Beblavým!

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  PRÍĎTE NA POSLEDNÚ DISKUSIU PRED VOĽBAMI

  Prežije Slovensko tieto voľby? Ako bude vyzerať naša krajina v roku 2024?

  Príďte v STREDU o 17:00 26. 2. do mobilizačnej centrály PS/SPOLU na OBCHODNÚ 4 v Bratislave podebatovať s programovým lídrom Mirom Beblavým a nazrime spolu do budúcnosti.

  Bude priestor aj na Vaše otázky a diskusiu, teším sa na vás!

 • 26.2 Wednesday

  Live prenos Joža Mihála naživo z centrály

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

  Kandidáti: Jozef Mihál

 • 26.2 Wednesday

  Prečo voliť ženy?

  Mobilizačná centrála PS/SPOLU, Obchodná 4, Bratislava

Anketovanie v uliciach

 • 1.2 Saturday

  Mýto pod Ďumbierom

  Ski Centrum, Mýto pod Ďumbierom

 • 3.2 Monday

  Komárno

  pred Tescom, Komárno

 • 4.2 Tuesday

  Liptovský Mikuláš

  Námestie mieru, Liptovský Mikuláš

 • 4.2 Tuesday

  Bratislava

  Mlyny - internáty, Bratislava

 • 4.2 Tuesday

  Pezinok

  Radničné námestie, Pezinok

 • 4.2 Tuesday

  Bratislava

  Šafárikovo námestie, Bratislava

 • 4.2 Tuesday

  Rimavská Sobota

  Hlavné námestie, Rimavská Sobota

 • 5.2 Wednesday

  Dolný Kubín

  Hviezdoslavovo námestie, Dolný Kubín

 • 5.2 Wednesday

  Žilina

  Hlinkovo námestie, Žilina

 • 5.2 Wednesday

  Bratislava

  Račianske Mýto, Bratislava

 • 5.2 Wednesday

  Považská Bystrica

  Považská Bystrica

 • 6.2 Thursday

  Martin

  Divadelné námestie, Martin

 • 6.2 Thursday

  Senec

  pred Tescom, Senec

 • 6.2 Thursday

  Bratisla

  pred OC Central, Bratislava

 • 6.2 Thursday

  Dunajská Streda

  Buena Cafe, Dunajská Streda

 • 6.2 Thursday

  Piešťany

  pred Auparkom, Piešťany

 • 6.2 Thursday

  Myjava

  Námestie M. R. Štefánika, Myjava

 • 6.2 Thursday

  Levice

  Levice

 • 6.2 Thursday

  Prievidza

  sídlisko Píly, Prievidza

 • 6.2 Thursday

  Humenné

  Štefánikova ulica, Humenné

 • 7.2 Friday

  Žilina

  punč pred Mirage, Žilina

 • 7.2 Friday

  Bratislava

  roh Poštovej a Obchodnej, Bratislava

 • 8.2 Saturday

  Bratislava

  Trhovisko Miletičova, Bratislava

 • 8.2 Saturday

  Bratislava

  Nemecký kultúrny dom - Rača, Bratislava

 • 8.2 Saturday

  Trstice

  pred Tescom, Trstice

 • 8.2 Saturday

  Nové Mesto nad Váhom

  námestie, Nové Mesto nad Váhom

 • 8.2 Saturday

  Považská Bystrica

  Považská Bystrica

 • 8.2 Saturday

  Bánovce nad Bebravou

  Bánovce nad Bebravou, námestie Ľ. Štúra

 • 10.2 Monday

  Prešov

  pred stanicou, Prešov

 • 11.2 Tuesday

  Senec

  Mierové námestie, Senec

 • 11.2 Tuesday

  Bratislava

  roh Poštovej a Obechodnej, Bratislava

 • 11.2 Tuesday

  Nesvady

  pred Tescom, Nesvady

 • 11.2 Tuesday

  Levice

  Ľudovíta Štúra, Levice

 • 11.2 Tuesday

  Prešov

  Veľký Šariš, Prešov

 • 12.2 Wednesday

  Bratislava

  Cubicon/Mlyny, Bratislava

 • 12.2 Wednesday

  Malacky

  Kláštorné námestie, Malacky

 • 13.2 Thursday

  Pezinok

  Holubyho, Pezinok

 • 13.2 Thursday

  Bratislava

  Farského, Bratislava

 • 13.2 Thursday

  Bratislava

  pred OC Central, Bratislava

 • 13.2 Thursday

  Bratislava

  Račianske mýto, Bratislava

 • 13.2 Thursday

  Trhová Hradská

  Trhová Hradská

 • 13.2 Thursday

  Vrbové

  Vrbové

 • 13.2 Thursday

  Vráble

  1. Mája, Vráble

 • 13.2 Thursday

  Prešov

  Sekčov-Opál, Prešov

 • 13.2 Thursday

  Moldava

  Moldava

 • 14.2 Friday

  Bratislava

  roh Poštovej a Obchodnej, Bratislava

 • 14.2 Friday

  Prešov

  Hlavná, Prešov

 • 15.2 Saturday

  Bratislava

  Trhovisko Miletičova, Bratislava

 • 15.2 Saturday

  Malacky

  Kláštorné námestie, Malacky

 • 15.2 Saturday

  Štúrovo

  Hlavná, Štúrovo

 • 15.2 Saturday

  Kapušany

  Kapušany

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.